Sign in | الثلاثاء 30 مي 2023 | سه شنبه, 09 خرداد 1402

بهره برداری از سامانه جدید پشتیبانی آنلاین سامانه های آموزشی ، مالی ، دانشجویی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری آغاز گردید

پنج شنبه, 30 بهمن 1399 ساعت 18:31:22

نوشته شده توسط : مدیر

در راستای پاسخ به نیاز دانشجویان و همچنین سایر مخاطبان دانشگاه آزاد اسلامی سامانۀ پشتیبانی آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی و بهره برداری از آن آغاز گردیده است.

تصویر
بهره برداری از سامانه جدید پشتیبانی آنلاین سامانه های آموزشی ، مالی ، دانشجویی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری آغاز گردید

این سامانه برخط به آدرس rahnama.iausari.ac.ir در دسترس دانشجویان ، همکاران و اساتید قرار گرفته است. مخاطبان می توانند از طریق این سامانه با بخشهای مختلف اداری در تماس بوده و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

در حال حاضر این سامانه شنبه تا پنج شنبۀ هر هفته از ساعت 8 صبح تا ساعت 18 عصر بصورت برخط در دسترس قرار داشته و در سایر اوقات شبانه روز نیز پیامهای مخاطبان را دریافت می کند.

دانشجویان جهت استفاده از این سامانه می توانند پس از ورود به صفحۀ rahnama.iausari.ac.ir ابتدا بخش اداری مورد نظر را انتخاب کرده و پس از وارد کردن مشخصات فردی پیام یا پرسش خود را مطرح کنند.

دانشجویان محترم باید توجه داشته باشند که در پاسخ به پرسشهای مطرح شده از جانب پشتیبانها به هیچ عنوان اطلاعات مهم مانند کلمات عبور ، شماره کارت بانکی و یا سایر موارد را ارائه نکنند.( تنها ارائه شماره دانشجوئی ، کد ملی و شماره تماس جهت دریافت خدمات کافی است )

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته