Sign in | الخميس 1 جوان 2023 | پنج شنبه, 11 خرداد 1402

معرفی مجله صنایع غذایی

یک شنبه, 11 آذر 1397 ساعت 13:44:30

نوشته شده توسط : سید مجتبی فضلی

فصلنامه "فرآوری و تولید مواد غذایی" نشریه تخصصی گروه علوم و صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی می باشد که بر اساس مصوبه ششصد و سومین کمیسیون بررسی و تایید مجلات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ 1388/11/12 با مجوز مدیر کل محترم دفتر گسترش تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی به شماره 87/450800 مورخ 88/12/3 توسط حوزه معاونت پژوهشی، به زبان پارسی منتشر می گردد.

تصویر
معرفی مجله صنایع غذایی

معرفی


فصلنامه "فرآوری و تولید مواد غذایی" نشریه تخصصی گروه علوم و صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی می باشد که بر اساس مصوبه ششصد و سومین کمیسیون بررسی و تایید مجلات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ 1388/11/12 با مجوز مدیر کل محترم دفتر گسترش تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی به شماره 87/450800 مورخ 88/12/3 توسط حوزه معاونت پژوهشی، به زبان پارسی منتشر می گردد. نشریه حاضر به پژوهش های تخصصی در زمینه بهبود کیفیت فراورده های غذایی، بهینه سازی روش های فراوری مواد غذایی، ایجاد روش های نوین در فراوری و تولید مواد غذایی، تولید مواد غذایی جدید و استفاده از ریز و زیست فناوری در تولید و بسته بندی مواد غذایی ارج می نهد.

 

اهداف و چشم اندازها


  • مجله «فرآوری و تولید مواد غذایی» قصد انتشار و انتقال سریع یافته ها و دستاوردهای پژوهشی محققان در عرصه فرآوری و تولید مواد غذایی را به پژوهشگران، دانشگاهیان، کارشناسان و صاحبان صنایع غذایی و نیز برنامه ریزان و دست اندرکاران نظام تصمیم سازی مرتبط با علوم وصنایع غذایی کشور دارد؛ لذا در این راستا، رسیدن به اهداف ذیل را نیز به طور جدی مدنظر قرار داده است.
  • کمک به رشد و آگاهی در زمینه های علمی رشته علوم و صنایع غذایی 
  • کمک به انتشار مقالات مرتبط با حوزه علمی نشریه از سراسر کشور 
  • کمک به شناساندن اندیشمندان سراسر کشور و درج مقالات آنان 
  • قابل دسترس نمودن جدیدترین یافته های علمی صنایع غذایی در قالب مقالات برای تمامی محققان این حوزه 

فرایند پذیرش مقالات


نویسنده گرامی

ابتدا پس از ورود به سایت نشریه، از طریق گزینه ثبت نام (نویسنده) و وارد نمودن دقیق اطلاعات، حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. در صورت عدم وجود نقص در موارد تکمیل شده، فعال سازی پنل کاربری شما توسط مدیریت نشریه انجام می گیرد؛ لذا از این پس شما کلیه مقالات ثبت شده،  در حال بررسی، تایید شده، رد شده و نیز مقالات دارای قابلیت ویرایش را در پروفایل خود، مشاهده خواهید کرد.

ارسال مقاله: شما پس از باز نمودن صفحه شخصی خویش (پیشخوان نویسنده)، بر روی گزینه نام و نام خانوادگی خود (در بالا، سمت چپ) و سپس گزینه ارسال مقاله کلیک نمایید. آنگاه به دقت، تمامی مراحل تا تایید نهایی را تکمیل کنید. باید توجه داشت که نویسنده هر مقاله باید سه فایل Word، PDF و صفحه نخست مقاله را دقیقا در محل موردنظر آن بارگذاری نماید. پس از پایان مراحل ارسال مقاله، حتما از طریق گزینه نام و نام خانوادگی (در بالا، سمت چپ) وارد گزینه مقالات شده و از ثبت مقاله خود در ردیف مقالات، اطمینان حاصل فرمایید.  

داوری مقاله: خواهشمند است جهت انجام فرایند داوری مقالات، شکیبا بوده و روند کار را از طریق پروفایل خود پیگیری کنید.

تذکر مهم: به موارد مندرج در راهنمای نویسندگان توجه دقیق فرمایید و کلیه نظرات و پیشنهادات داوران محترم را در هنگام ویرایش مقاله خود اعمال نمایید. رعایت این موارد سبب تسریع در فرایند پذیرش مقالات می گردد.

 

آدرس تماس


آدرس: استان مازندران آمل، جاده قدیم بابل، فرعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی، دانشکده صنایع غذایی، دفتر مجله «فرآوری و تولید مواد غذایی».

تلفن  43217339 (011)

آدرس وب سایت نشریه  http://fimag.iauamol.ac.ir

پست الکترونیکی  fppjournal@iauamol.ac.ir - fppjournal@gmail.com

 

سایر مطالب خواندنی


اعضاء هیآت تحریریه

پرسشهای متداول

ارزیابی نشریه

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته