Banner
ورود اعضاء الأربعاء 3 مارس 2021 | چهار شنبه, 13 اسفند 1399

مقالات علمی برتر

چهار شنبه, 10 بهمن 1397 ساعت 15:02:14

ایران رتبه ۱۶ را در تولید مقالات علمی کسب کرده‌ است/ نرخ مشارکت اقتصادی زنان پایین است
سه شنبه, 29 بهمن 1398 ساعت 08:52:10
رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: ایران رتبه ۱۶ را در تولید مقالات علمی کسب کرده است و از نظر کیفی نیز در وضعیت خوبی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، وحید احمدی در نخستین رویداد گفتمان پیشرو علمی (گپ): ایده‌ها و تجربه‌های زنان در علم و فناوری با هدف ساده‌سازی علم برای عموم مردم که بعدازظهر امروز در دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد، اظهار کرد: از دانشگاه الزهرا …

شیوه‌نامه هدفمند جایزه چاپ مقالات علمی دانشگاه آزاد ابلاغ شد/ ایجاد انگیزه در تولیدات ارزشمند علمی و مساله‌محور
شنبه, 19 بهمن 1398 ساعت 15:56:45
مدیرکل امور کتابخانه‌ها، مجلات، انتشارات علمی و علم‌سنجی دانشگاه آزاد اسلامی از ابلاغ شیوه‌نامه هدفمند جایزه چاپ مقالات علمی خبر داد.

علی جهان در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز درباره شیوه‌نامه چاپ مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به پیگیری‌های دکتر نگاهداری، معاونت دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی مبنی بر اجرائی شدن راهبرد سوم نظام پژوهش و فناوری «…

معاون رییس جمهوری :ایران جزو ۱۰ کشور برتر در حوزه مقالات علمی است
یک شنبه, 13 بهمن 1398 ساعت 11:09:34
بوشهر-ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: ایران با پیشرفت‌های چشمگیر علمی اکنون در حوزه مقاله‌های علمی جزو ۱۰ کشور برتر دنیا است.

سورنا ستاری روز شنبه در نشست ستاد رونق تولید و اقتصاد دانش بنیان استان بوشهردر عسلویه  افزود: مشکل پژوهش پول نیست و این حوزه احتیاجی به صدقه دادن کسی ندارد بلکه باید در این زمینه کارهای بیشتری صورت گیرد.

وی اضافه کرد: صنعت جایی است که در آن طراحی و …

حجت الاسلام خسروپناه در کارگاه نگارش و انتشارات مقالات علمی: تبدیل شدن به دانشگاه تمدن‌ساز را باید از ادبیات آغاز کرد
سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 10:06:12
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر می‌خواهیم دانشگاه کارآمد و اثرگذار باشد، باید تبدیل شدن به دانشگاه نسل سوم و تمدن‌ساز را از ادبیات که رکن فرهنگ است، آغاز کنیم.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در اولین کارگاه آموزشی «نگارش و انتشار مقالات علمی در رشته زبان و ادبیات فارسی» که امروز در سالن 9 دی سازمان مرکزی برگزاری شد، با اش…

رشد 8 درصدی تولید مقالات علمی ایران در سال گذشته
شنبه, 28 دی 1398 ساعت 09:50:04
مسئول شاخص‌های ارزیابی راهبردی ستاد فناوری نانو از رشد 8 درصدی تولید مقالات علمی ایران در سال گذشته خبر داد.

به گزارش گروه علم و فناوری ایسکانیوز، سعید امیری مسئول شاخص‌های ارزیابی راهبردی ستاد فناوری نانو، با بیان اینکه تعداد مقالات ISI در سال ۲۰۱۸ به ۵۵ هزار و ۵۷۰ مقاله رسیده است، گفت: با اینکه چند ماه از سال جدید میلادی می‌گذرد؛ مقالات سال قبل به تدریج و…

نقش اثرگذار دانشگاه آزاد اسلامی در کاربردی شدن پایان‌‌‌‌‌‌‌‌‌نامه‌‌‌‌‌‌‌‌ها و حل مشکلات مردم
سه شنبه, 15 مرداد 1398 ساعت 14:14:10
معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حرکت به سمت کاربردی شدن و تمرکز عناوین مقالات علمی و تحقیقاتی بر حل مشکلات مردم و مناطق کشور از دغدغه‌های جدی مدیریت دانشگاه است.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز به نقل از واحد سنندج، شانزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان به ریاست احمد حیدری نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه و معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد سنندج برگزار شد.

دانشگاه آزاد اسلامی از تألیف مقالاتِ دانشجویان تحصیلات تکمیلی حمایت می‌کند
شنبه, 22 تیر 1398 ساعت 15:09:15
رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد واحد علوم و تحقیقات گفت: وجود مجلات علمی معتبر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به پذیرش یافته‌های علمی این دانشجویان کمک می‌کند.

هاشم نیکو مرام رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد واحد علوم و تحقیقات در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز در خصوص شروع مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نحوه برگزاری و سطح کیفی داوطلبان در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد نسبت به سال های گذشته تغییر…

«ایران» اثرگذارترین کشور علمی ۵ سال اخیر
شنبه, 28 اردیبهشت 1398 ساعت 14:25:26
تجزیه و تحلیل آمار و ارقام ۵ سال گذشته نظام رتبه‌بندی سایمگو علاوه بر اینکه پیشرفت دانشمندان ایرانی در تولید و ارائه مقالات علمی در آسیای غربی را نشان می‌دهد، حکایت از صدرنشینی ایران در سال‌های پیاپی دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری فارس، رتبه‌بندی سایمگو هر سال کشورهای مختلف جهان را به لحاظ تحقیقات علمی و ارائه مقالات رتبه‌بندی و جایگاه جهانی آنها را در وب‌سایت خود منتشر می‌کند.
سایمگو بر اساس تعداد مقالات علمی موسسات آ…

حمایت از مقالات با موضوع تولید علم و رویکرد مصرف
چهار شنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 15:31:46
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: باید مقالات علمی و پژوهشی توسط استادان و دانشجویان با موضوع تولید علم و رویکرد مصرف مورد حمایت قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، وحید فلاح صبح امروز در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند در اجرا و نهادینه‌کردن تولیدات محتوای فرهنگی و پژوهشی در استان پیشگام باشد.

وی با یا…

واحد قائمشهر
سه شنبه, 16 بهمن 1397 ساعت 08:01:40
عنوان مقاله studdy on the electronic structure of Cr- and Ni-doped fullerence upon adsorption of adenin: A comprehensive DFT calculation
نویسندگان علی سرخی راد - صادق مهدی آقائی - مجید پیروی
ناشر elesevier