Banner
ورود اعضاء الثلاثاء 2 مارس 2021 | سه شنبه, 12 اسفند 1399

واحدهای دانشگاهی تابعه

شنبه, 03 آذر 1397 ساعت 11:10:12

آغاز بکار نشست هم اندیشی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با مدیران گروه های آموزشی و مدیران اداری و اساتید واحد نور
شنبه, 19 بهمن 1398 ساعت 15:00:34
در این نشست دکتر کرمانیان با اشاره به اهمیت توجه به نقاط قوت دانشگاه گفت با شناخت نقاط ضعف می توان به ارتقای نقاط قوت رسید .امروز دست آورد های انقلاب در دانشگاه مشهود است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران از واحد نور نشست هم اندیشی دکتر کرمانیان با اساتید مدیران گروه و مدیران اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار گردید. در این نشست دکتر احمدی رییس واحد نور  گزارشی از فعالیت های آموزشی، پژوهشی…

حفاظت فیزیکی پیشانی دانشگاه محسوب می شود
سه شنبه, 15 مرداد 1398 ساعت 09:44:55
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: نیروهای حفاظت فیزیکی به عنوان نیروهای شبه نظامی هستند و رفتار آنان بیانگر رفتار افراد داخل دانشگاه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسکانیوز، محمد احمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور صبح امروز در جمع نیروهای حفاظت فیزیکی با بیان اینکه نظارت و دقت توسط نیروهای حفاظت فیزیکی انجام می​شود اظهار کرد: صیانت از اموال دانشگاه کنترل های لازم انجام می​شود؛ یک…

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور میزبان بیش از هزار و ۴۰۰ داوطلب آزمون سراسری است
یک شنبه, 16 تیر 1398 ساعت 13:07:19
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: آزمون سراسری سال ۹۸ شهرستان نور با حضور بیش از هزار و ۴۰۰ داوطلب در روزهای سيزدهم و چهاردهم تیر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، محمد احمدی عصر امروز در جلسه توجیهی آزمون سراسری که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد، اظهار کرد: کنکور سال ۹۸ شهرستان نور در روزهای سيزدهم و چهاردهم تیر در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، …

نقش بسیج در توسعه کشور برای دانشجویان بازگو شود
یک شنبه, 16 تیر 1398 ساعت 13:06:01
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: استادان بسیجی در کلاس‌های درس حضور فعال داشته باشند و نقش بسیج در توسعه و پیشرفت کشور برای دانشجویان بازگو شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، محمد احمدی عصر امروز در جمع مسئولان تحلیل و بررسی کانون‌های بسیج اساتید واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان مازندران که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد، گفت: با توجه به شرایطی که در جامعه حاکم است، مسئ…

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور منصوب شد
یک شنبه, 12 خرداد 1398 ساعت 09:00:15
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان نور با صدور حکمی معاون علمی این دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با صدور حکمی،  حبیب‌الله آدرنگ را به‌عنوان معاون علمی (آموزشی و پژوهشی) این واحد منصوب و از خدمات ارزنده علی توسلی معاون سابق قدردانی و تشکر کرد.

محمد احمدی صبح امروز در مراسم م…

مسئول روابط عمومی واحد نور عضو اصلی شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان شد
دو شنبه, 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:35:22
در انتخابات شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان نور که ۳۴ روابط‌عمومی حضور داشتند، نبی خلیلی روابط عمومی واحد نور با 21 رأی به عنوان عضو اصلی این شورا انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از واحد نور، صبح امروز انتخابات شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان نور با حضور علی شادمان فرماندار این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

شادمان در حاشیه این انتخابات با اشاره به اینکه فضای مجازی بسیار سیال و…

نقد مسئولان حق طبیعی مردم است
دو شنبه, 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:05:03
فرماندار شهرستان نور گفت: مردم می‌توانند مسئولان را نقد کنند و این حق طبیعی آنان است؛ اما باید کارهای انجام شده را نیز ببینند و به مسئولان کمک کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، صبح امروز انتخابات شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرستان نور با حضور علی شادمان فرماندار این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

شادمان در حاشیه این انتخابات با اشاره به اینکه فضای مجازی بسیار سیال و د…

پیشرفت جامعه وابسته به عملکرد معلم و استاد است
یک شنبه, 15 اردیبهشت 1398 ساعت 10:33:41
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: کارکردهای اصلی دو نهاد مدرسه و دانشگاه آموزش و پژوهش و فرهنگ‌سازی و پیشرفت جامعه وابسته به عملکرد معلم و استاد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، محمد احمدی در مراسم گرامیداشت روز معلم که ظهر امروز در دانشگاه آزاد اسلامی و مدرسه غیردولتی دخترانه هوشمند سمای واحد نور برگزار شد، اظهار کرد: مدرسه و دانشگاه یکی از ارکان مهم فرهنگ‌ساز است و کارکردهای اصلی دو نه…

واحد نور
یک شنبه, 14 بهمن 1397 ساعت 13:31:08
نام و نام خانوادگی استاد مریم شباک
عنوان افتخار پژوهشگر برتر گروه هنر و معماری سال 1397 دانشگاه ازاد اسلامی مازندران

 

واحد نور
شنبه, 13 بهمن 1397 ساعت 12:18:11
نویسنده محمد حسین کیاپاشا
عنوان مقاله energy opimization of heat exchangers using  the pinch -exergy composite analysis
عنوان مجله Drewno
   
   
نویسنده رضیه شریفی
عنوان مقاله modelling  and controlling  hy…