Sign in | الثلاثاء 30 مي 2023 | سه شنبه, 09 خرداد 1402

هشتمین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور برگزار می‌شود

شنبه, 25 مرداد 1399 ساعت 10:11:59

نوشته شده توسط : جواد میرزائی

ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه بزرگترین و معتبر ترین رویداد در حوزه برنامه‌نویسی تلفن همراه است که با هدف شناسایی تیم‌های برنامه نویسی برجسته کشور و شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه برگزار می‌شود.

تصویر
هشتمین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور برگزار می‌شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، هشتمین دوره ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور از ۱۰ الی ۱۲ مهرماه سال جاری برگزار می‌شود و ثبت‌نام در این رویداد  آغاز شده و تا ۲۵ شهریور ماه ادامه دارد. هدف اصلی از برگزاری این رویداد شناسایی تیم‌های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار است.

این رویداد معتبرترین و با سابقه‌ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور است که از سال ۱۳۹۰ تا کنون هفت دوره این مسابقات در سطح کشور برگزار شده و تیم‌های برنامه‌نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است. در این مسابقات تیم‌های برنامه‌نویسی ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه‌های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند.

در کل این مدت تیم‌ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم‌های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم‌ها نظارت می‌کنند. در پایان نیز تیم‌های برتر با نظر داوران به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد و فرصت دارند تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

 ثبت‌نام در این مسابقات به صورت رایگان انجام می‌شود، گروه‌ها در قالب تیم‌های دو تا چهار نفره خواهند بود و تامین محل استراحت، وعده های غذایی، میان وعده‌ها و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزار کننده ماراتون است.

در پایان تیم‌های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بسیار بالایی برای فرصت‌های شغل و استخدام در شرکت‌های معتبر حوزه ICT را خواهند داشت.

منابع


اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته