Banner
ورود اعضاء الجمعة 20 سبتمبر 2019 | جمعه, 29 شهریور 1398

نمایشگاه اسباب‌بازی‌های تاثیرگذارایرانی برگزارمی‌شود

سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 08:54:08

با توجه به اهمیت تولید اسباب‌بازی‌های تاثیرگذارو ضرورت مراقبت کودکان از شبکه‌های فکری ناسالم،نمایشگاه دائمی اسباب بازی‌های ایرانی افتتاح می‌شود.

تصویر
نمایشگاه اسباب‌بازی‌های تاثیرگذارایرانی برگزارمی‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نمایشگاه دائمی اسباب‌بازی‌های ایرانی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر به منظور کمک به انتخاب اسباب بازی مناسب و تاثیرگذار 20 خردادماه جاری از ساعت 17 تا 19 افتتاح می‌شود. 

با توجه به جایگاه اسباب بازی در زندگی و شکوفایی کودکان،بیش از هزار و 500 نوع محصول بازی مطابق با اهداف اسلامی در نمایشگاه دائمی اسباب بازی‌های ایرانی عرضه می شود.

باید به این نکته توجه داشت که کودکان با اسباب بازی ارتباط قوی،لذت بخش و مستمری برقرار می کنند و دراصل این محصولات عامل محرکی برای تقویت هوش و تعمیق یادگیری آن‌ها است.به گفته کارشناسان بازی کردن با اسباب بازی در اصل شغل کودک و جدی ترین فعالیت اوست که به شکل گیری شخصیتش کمک می‌کند.دنیای تخیل وخلاقیت،یادگیری‌های زندگی اجتماعی ، آموزشی از نقش‌های اصلی و تعیین کننده محصولات بازی برای کودکان است .

به همین منظور عرضه اسباب بازی‌های تاثیرگذار و مناسب برای کودکان یک ضرورت است و در همین راستا نمایشگاه دائمی اسباب بازی‌های ایرانی در محل مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر برپا می‌شود.

همچنین با توجه به دغدغه های رهبر انقلاب اسلامی درباره تولید اسباب های تاثیرگذار و اهمیت تولید و عرضه محصولات مناسب ، مجموعه شهدای هفتم تیر اقدام به برگزاری نشستی با عنوان "اسباب بازی،کالای فرهنگی هویت ساز"با حضور مسوولان مرتبط در این حوزه کرده است.

این مجموعه درنظر دارد تا گام موثری در راستای تولید و برقراری ارتباط با تولیدکنندگان اسباب بازی های اسلامی وتاثیرگذار بردارد تا نقش موثری در عرضه محصولات مناسب برای کودکان کشور داشته باشد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز