Banner
ورود اعضاء الأحد 12 جوييه 2020 | یک شنبه, 22 تیر 1399

مدیران ایرانداک با شعار ارزش آفرینی کسب وکارهای تعاملی گردهم می‌آیند

دو شنبه, 13 آبان 1398 ساعت 15:38:44

هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با شعار ارزش آفرینی کسب وکارهای تعاملی و پلتفرم‌ها چهارم دی‌ماه در مرکز همایش‌های وزارت کشور برگزار می‌شود.

تصویر
مدیران ایرانداک با شعار ارزش آفرینی کسب وکارهای تعاملی گردهم می‌آیند

به گزارش دبیرخانه هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، این دوره از همایش ملی به پشتوانه تجربه نیم قرن فعالیت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با رویکرد میان رشته‌ای و با شعار «ارزش آفرینی کسب وکارهای تعاملی و پلتفرم‌ها» برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند آثار خود را در قالب محصول و مقاله تا ۳۰ آبان ماه به سایت همایش itmanc.irandoc.ac.ir  ارسال کنند.

دکتر پرویز شهریاری معاون پژوهش و آموزش پژوهشگاه ایرانداک در خصوص این همایش افزود: معرفی دستاوردهای برگزیده در قالب محصولات و مقالات در حوزه‌های مختلف علوم و فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط و پیوند کاری میان صاحب‌نظران و محققان در حوزه فناوری اطلاعات و زمینه‌های مرتبط از جمله مهمترین اهداف این همایش است.

وی با اشاره به اینکه نتایج اولیه بررسی آثار آذر ماه اعلام خواهد شد، بیان کرد: در این همایش جوایز ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر)، مبفا (مدیران برتر فناوری اطلاعات) و جایزه شرکت‌های تحول آفرین، اعطاء خواهد شد.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری