ورود اعضاء الإثنين 27 مي 2019 | دو شنبه, 06 خرداد 1398

سامانه شناسایی و رصد نظریه‌ها و نوآوری‌های علمی و بومی رونمایی شد

سه شنبه, 21 اسفند 1397 ساعت 10:58:44

در سومین کنگره کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره از سامانه شناسایی و رصد نظریه‌ها و نوآوری‌های علمی و بومی رونمایی شد.

تصویر
سامانه شناسایی و رصد نظریه‌ها و نوآوری‌های علمی و بومی رونمایی شد

به گزارش گروه اندیشه و کرسی‌های آزاداندیشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سومین کنگره کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره صبح امروز در مجتمع دانشگاهی ولایت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار شد.

در این کنگره از سامانه شناسایی و رصد نظریه‌ها و نوآوری‌های علمی و بومی رونمایی شد. این سامانه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی، دبیرخانه هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی و شورای عالی انقلاب فرهنگی ایجاد شده است.

این سامانه اهدافی همچون روال مکانیزه برای طرح‌ها، مشارکت واحد‌های دانشگاهی و حمایت از افراد صاحب‌نظر برای سامانه شناسایی و رصد نظریه‌ها و نوآوری‌های علمی و بومی را در دستورکار دارد.

در این سامانه اخبار و معرفی واحد‌های دانشگاهی قرار داده شده است و سامانه از زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی پشتیبانی می‌کند و وضعیت طرح‌های ارائه شده در سامانه قابل مشاهده است.

در سامانه چشم اندازهایی همچون ارتباط با سامانه‌های دیگر، دریافت طرح‌نامه از سایر کشورها و ایجاد شبکه علمی از محققان نیز درنظر گرفته شده است.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز