Banner
ورود اعضاء الأحد 12 جوييه 2020 | یک شنبه, 22 تیر 1399

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد: استقبال از کمک نخبگان برای تسریع در پیشرفت ارتباطات و فناوری اطلاعات

یک شنبه, 03 آذر 1398 ساعت 15:19:59

تهران- ایرنا- رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات از کمک نخبگان، استادان و صاحبنظران ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تسریع در پیشرفت این حوزه و همچنین ارتقای عملکرد پژوهشگاه استقبال کرد.

تصویر
رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کرد: استقبال از کمک نخبگان برای تسریع در پیشرفت ارتباطات و فناوری اطلاعات

به گزارش مرکز روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، با توجه به دستور وزیر ارتباطات مبنی بر لزوم استفاده از نظرات نخبگان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ICT، جلسه هم‌اندیشی رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور استادانی از دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران، صنعتی خواجه نصیر، تربیت مدرس و صنعتی امیرکبیر و برخی نخبگان این حوزه برگزار شد.​

وحید یزدانیان در این جلسه که در محل پژوهشگاه ICT برگزار شد، ضمن تاکید بر لزوم ارتقای جایگاه پژوهشگاه گفت: از کمک نخبگان و اساتید این حوزه برای ارتقای عملکرد پژوهشگاه استقبال می‌کنیم.

وی با اشاره به نقش هم‌اندیشی و استفاده از نظرات متخصصان در بهبود فرآیند امور، ادامه داد: ظرفیت‌های بسیار خوبی در پژوهشگاه وجود دارد که می‌تواند مورد استفاده دانشگاه‌ها قرار گیرد و تبادل دانش و تجربه بین دانشگاه‌ها و پژوهشگاه را تسریع کند.

استادان حاضر در جلسه نیز نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام داشتند که مهم‌ترین نظرات در زمینه همکاری مرکز در تعریف و اجرای پروژه‌های دانشجویی برای حفظ ارتباط نسل آینده با پژوهشگاه، توسعه ارتباط با انجمن‌های علمی، ارتقای ظرفیت آزمایشگاهی به منظور کمک به دانشگاه‌ها و همچنین تداوم اینگونه جلسات مطرح شد.

یزدانیان ابراز امیدواری کرد: با هماهنگی، همدلی و همراهی اندیشمندان این حوزه بتوانیم نقش موثرتری در پیشرفت سریع ارتباطات و فناوری اطلاعات در اقصی نقاط کشور داشته باشیم.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید