ورود اعضاء الثلاثاء 25 جوان 2019 | سه شنبه, 04 تیر 1398

ترجمه هوشمند مقالات با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

یک شنبه, 25 فروردین 1398 ساعت 13:07:35

استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در جهت افزایش دقت و کاهش هزینه ها، همواره از اهداف اصلی توسعه این فناوری بوده است.

تصویر
ترجمه هوشمند مقالات با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، یکی از زمینه‌هایی که رشد خوبی در این رشته داشته است، کاربرد این فنآوری در تحلیل زبان و ترجمه متون است که خوشبختانه توسط متخصصین ایرانی ترگمان، بومی سازی شده و با کیفیت خوبی در رقابت با غول هایی همچون گوگل و مایکروسافت سربلند بیرون آمده اند.

از این رو، با توجه به هزینه بالای ترجمه مقاله، مجلات علمی و منابع ISI ، فری‌پیپر با استفاده از موتور ترجمه هوشمند ترگمان و با همکاری شانه به شانه با تیم حرفه‌ای ترجمیار سرویس ترجمه مقاله و ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی را با قیمتی باورنکردنی و کیفیتی مطلوب برای پژوهشگران و دانشجویان فراهم کرده است.

ترجمه سریع با دقت بالا، مزیتی است که استفاده از هوش مصنوعی و بهره‌مندی از آخرین تکنولوژی‌های تحلیل زبان برای تیم ترجمه فری‌پیپر به ارمغان آورده است. با سرویس ترجمه هوشمند فری پیپر ترجمه کتاب و مقاله های ISI طی تنها چند روز با کیفیتی مطلوب امکان‌پذیر است. ترجمه ارزان قیمت و با کیفیت فری‌پیپر ابزاری جدید برای تولید محتوای فارسی در رشته‌های مختلف است.

سفارش ترجمه در فری پیپر کاملا خودکار انجام شده و بسته به حجم پروژه تعریف شده در اختیار مترجمان قرار می‌گیرد. این روش تقسیم و مدیریت کار سرعت بالا و کیفیت مطلوب را در ارائه خدمات فراهم کرده است. ظرفیت سرویس ترجمه مقاله فری‌پیپر با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین امکان ترجمه کتاب در مدتی کمتر از یک هفته را برای کاربران فراهم می‌کند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز