ورود اعضاء الخميس 14 نوفمبر 2019 | پنج شنبه, 23 آبان 1398

برگزاری ۱۶۰ مذاکره بین استارت‌آپ‌ها و دستگاه‌های دولتی حوزه فضایی

چهار شنبه, 19 تیر 1398 ساعت 09:04:50

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور ۱۰۰۰ فناور در گردهمایی سه روزه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه فضایی و برگزاری ۱۶۰ مذاکره بین این بخش‌ها و دستگاه‌های دولتی به میزبانی این صندوق خبر داد.

تصویر
برگزاری ۱۶۰ مذاکره بین استارت‌آپ‌ها و دستگاه‌های دولتی حوزه فضایی

به گزارش صندوق نوآوری و شکوفایی، علی وحدت روز سه‌شنبه در خصوص گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه فضایی، عنوان کرد: حدود هزار فناور برای حضور در این گردهمایی ثبت‌نام کرده‌اند و حدود ۱۰۰ شرکت، محصولات و خدمات خود را در نمایشگاهی در حاشیه این گردهمایی به نمایش گذاشتند.

وی افزود: در گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه فضایی، هفت رویداد ارائه نیازهای فناورانه و نوآورانه توسط هفت دستگاه اجرایی برگزار شد که حدود ۲۷۰ شرکت برای حضور در رویداد ارائه نیازهای فناورانه خدمات مکان‌محور شهرداری تهران ثبت‌نام کرده بودند.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه داد: علاوه بر این، ۶۰ شرکت نیز در جلسات دو جانبه B۲B روز اول این گردهمایی که میان استارت‌آپ‌ها و پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد، حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه در جلسات B۲B دو جانبه میان استارت‌آپ‌ها و سازمان فاوا شهرداری تهران که صبح روز دوم برگزار شد، حدود ۸۰ شرکت حضور داشتند، افزود: علاوه بر آن در عصر روز دوم گردهمایی ۳۰ مذاکره B۲B دو جانبه بین استارت‌اپ‌ها و هلال احمر برگزار شد.

گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه فضایی از یکشنبه، ۱۶ تیرماه آغاز شده بود و امروز به کار خود پایان می‌دهد.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز