ورود اعضاء السبت 29 فيفرييه 2020 | شنبه, 10 اسفند 1398

انعقاد تفاهم نامه ۱۸ میلیارد تومانی در دومین روز گردهمایی فناورانه خودرو

چهار شنبه, 17 مهر 1398 ساعت 10:18:41

در دومین روز از گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت خودرو، تفاهم نامه‌ای به ارزش ۱۸میلیارد تومان منعقد شد.

تصویر
انعقاد تفاهم نامه ۱۸ میلیارد تومانی در دومین روز گردهمایی فناورانه خودرو

به گزارش روز سه شنبه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، این تفاهم‌نامه میان شرکت سازه گستر سایپا و شرکت پارس سامان ایرانیان به منظور طراحی، تولید و تامین لامپ‌های مورد نیاز گروه خودروسازی سایپا، اعم از لامپ‌های سیگنالی، هالوژنی و LED به ارزش ۱۸۰ میلیارد ریال به امضاء رسید.

این تفاهمنامه با حضور هادی قوامی، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و تنی چند از معاونان صندوق نوآوری و شکوفایی منعقد شد.

پیش از انعقاد این تفاهم‌نامه، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بخش‌های مختلف نمایشگاه توانمندی‌های صنعت خودرو که تا فردا (چهارشنبه ۱۷ مهرماه ) در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برپا  است، بازدید و از نزدیک در جریان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شرکت‌های دانش بنیان فعال در صنعت خودرو قرار گرفت.

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت خودرو، ۱۵ تا ۱۷ مهرماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری در حال برگزاری است.

هدف از برگزاری این گردهمایی توسعه همکاری‌های فناورانه بین شرکت‌های اصلی خودروساز، قطعه‌سازان و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زنجیره تولید خودرو است.

طی این گردهمایی سه روزه برنامه‌های متنوعی از جمله نمایشگاه نیازمندی‌های صنعت خودرو و نمایشگاه توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، رویدادهای معرفی نیازمندی‌های فناورانه شرکت‌های خودروساز، نشست‌های مذاکره B۲B و پنل‌های تخصصی به مرحله اجرا گذاشته شده است.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته