ورود اعضاء الأربعاء 26 جوان 2019 | چهار شنبه, 05 تیر 1398

افشاری: افراد توانمند و کارآفرین شناسایی می‌شوند
شنبه, 25 خرداد 1398 ساعت 09:31:26
مدیرکل کارآفرینی و تجاری سازی دانشگاه آزاد، گفت: به دنبال شناسایی افراد کارآفرین و توانمند در دانشگاه‌ها و سطح جامعه هستیم تا آنها را به سمت سراهای نوآوری هدایت کنیم.

حامد افشاری مدیرکل کارآفرینی و تجاری سازی دانشگاه آزاد، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علم و فناوری ایسکانیوز، گفت: در گام دوم انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت‌هایی را شروع کرده است. امروز یکی از رسالت‌های دانشگاه حوزه فناوری است و پیشروتر از سایر دانشگ…

مراکز رشد برای ساخت ایده از هسته‌های فناور حمایت می‌کند
شنبه, 28 اردیبهشت 1398 ساعت 08:51:17
مرکز رشد می‌تواند با تشخیص و نظر شورای مرکز رشد واحد دانشگاهی از ردیف بودجه پژوهشی برای ساخت ایده‌های هسته‌های فناور حمایت کند.

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دانشگاه آزاد اسلامی در گسترش اقدامات دانش‌بنیان و ایجاد تحول در فناوری و گزاره‌های آموزشی، رویکرد جدیدی برگزیده است. اعضای هیئت علمی، دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسل…

جذب و پذیرش واحدهای فناور براساس فعالیت مرکز رشد انجام می‌گیرد
سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398 ساعت 13:05:47
جذب و پذیرش واحدهای فناور براساس نوع فعالیت و تخصص هر مرکز رشد انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دانشگاه آزاد اسلامی در گسترش اقدامات دانش‌بنیان و ایجاد تحول در فناوری و گزاره‌های آموزشی رویکرد جدیدی گزیده است. اعضای هیئت علمی، دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی…

۴۰ مرکز رشد در دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای مستقر شده‌اند
یک شنبه, 22 اردیبهشت 1398 ساعت 12:14:06
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از استقرار ۴۰ مرکز رشد در این دانشگاه خبر داد.

رضا زنگنه مطلق در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره اولویت‌های پژوهشی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای اظهار کرد: مهمترین برنامه دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در سال جدید ایجاد مراکز نوآوری و شکوفایی دانشجویان است.

وی افزود: در ۲۲ ا…

هزینه ۲۵ میلیونی تشخیص سرطان به ۳۰۰ هزار تومان کاهش می‌یابد
سه شنبه, 17 اردیبهشت 1398 ساعت 11:23:13
دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی همدان با اعلام تجاری‌سازی محصول «شفاژن» این دانشگاه گفت: با نرخ پیشنهادی ما هزینه ۲۵میلیونی تشخیص سرطان ۳۰۰ هزار تومان می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از همدان، سه سال پیش انتشار خبری از مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان مبنی بر اختراع طرح کیت تشخیص سرطان دهانه رحم توجه جوامع علمی را به این دانشگاه  جلب کرد.

از آن سال تا به امروز خبرهای گوناگونی از این اختراع به…

ابلاغ شیوه‌نامه ارزیابی مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی
دو شنبه, 09 اردیبهشت 1398 ساعت 12:55:36
سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شیوه‌نامه ارزیابی مراکز رشد، نهایی و به زودی ابلاغ می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بابک نگاهداری سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه این دانشگاه دارای بیش از ۱۳۲ مرکز رشد است، گفت: مراکز رشد را براساس قدمت و سال تأسیس در سه گ…

اپلیکیشن وادا، محصولی از محققان دانشگاه آزاد ساری برای ارتقای سطح علمی و آموزشی دانش آموزان
پنج شنبه, 06 دی 1397 ساعت 15:42:36
مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت: یکی از شاخص ترین دستاوردهای واحد ساری که برای اولین بار در کشور ساخته شده است، ساخت اپلیکشن های جدید و نوآورانه در حوزه آموزش است برای مثال توانسته ایم سامانه وادا را طراحی و راه اندازی کنیم که در آن هم دانش آموزان ، هم والدین شان و حتی معلمان می توانند باهم در ارتباط باشند.

محمد محمد زاده مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز اظهار کرد: در حال حاضر، استان مازندران دارای ۱۴ واحد دانشگاهی و همچنین تعداد ۷ مرکز رشد در سراسر استان است.


وی ادامه داد: سیاست هایی که دانشگاه …

شریفی: کارآفرینی درک و بهره‌برداری از فرصت‌هاست
دو شنبه, 26 آذر 1397 ساعت 15:17:41
رئیس مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر عنوان کرد: کارآفرینی درک و بهره‌برداری از فرصت‌هاست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، ابوصالح محمد شریفی عصر روز گذشته در همایشی  با عنوان کارآفرینی «ایده تا ثروت» که به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد گفت: واژه کارآفرینی از کلمه فرانسوی به معنای «متعهدشدن» نشأت گرفته  و کارآفرین کسی است که متعهد می…

استارت آپ ویکند اینترنت اشیا برگزار می‌شود
چهار شنبه, 07 آذر 1397 ساعت 10:11:00
استارت آپ ویکند اینترنت اشیا باهدف تبدیل ایده به کسب‌وکار از ۲۸ آذرماه تا ۳۰ آذرماه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران شروع به‌کار می‌کند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، استارت آپ ویکند اینترنت اشیا باهدف تبدیل ایده به کسب‌وکار از طریق مشاوره و مربیگری از ۲۸ آذرماه تا ۳۰ آذرماه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران شروع به‌کار می‌کند.

مخاطبان این اس…

بهشتی به آنا خبر داد: برنامه‌های مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت/ تغییر مرکز به برج فناوری
چهار شنبه, 07 آذر 1397 ساعت 09:54:05
رئیس مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت از توسعه این مرکز رشد به برج فناوری خبرداد.

به گزارش خبرنگار حوزه علم و فناوری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا؛ مراکز رشد در دانشگاه‌ها یکی از نهادهایی است که در دانشگاه‌های کشور و به‌منظور رشد و بالندگی شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد می‌شوند.

دانشگاه علم و صنعت که از دانشگاه‌های صنعتی و مهندسی کشور به …