Banner
ورود اعضاء الأحد 12 جوييه 2020 | یک شنبه, 22 تیر 1399

یازدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران برگزار می‌شود

چهار شنبه, 03 مهر 1398 ساعت 12:12:29

یازدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران (C۴I) با شعار «فرماندهی و کنترل یکپارچه: چالش‌های مدیریت بحران در کشور و راه‌حل آن» ۲۰ و ۲۱ آذرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

تصویر
یازدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران برگزار می‌شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، یازدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران (C۴I) با هدف گسترش فرهنگ و پیشرفت مبانی نظری، کاربردی و توسعه‌ای در این حوزه برگزار خواهد شد. در این کنفرانس میزگرد تخصصی با عنوان «چالش‌های مدیریت بحران و بلایای طبیعی در فرماندهی و کنترل یکپارچه» با حضور اساتید و متخصصان برگزار می‌شود. در این کنفرانس دو روزه چهار نشست تخصصی نیز برگزار خواهد شد.

اصول اولیه و مفاهیم بنیادی کاربرد فرماندهی و کنترل در حوزه‌های غیرنظامی،  مفاهیم پایه و نقش فرماندهی و کنترل در مدیریت بحران (Crisis Management)، برنامه‌ریزی راهبردی، معماری و طراحی در حوزه فرماندهی و کنترل، زیرساخت‌های پایه در فضای سایبری مجازی کشور شامل شبکه ملی اطلاعات، سیستم‌عامل بومی، جستجوگر بومی، پیام‌رسان‌های اجتماعی بومی، طراحی و توسعه زیرساخت‌های فرماندهی و کنترل (زمینی، هوائی، دریایی، پدافند هوائی)، سایبری، فضائی و عملیات مشترک، مدل‌سازی و شبیه‌سازی بازی‌ها و بازی جنگ (Game Theory) در فرآیندهای فرماندهی و کنترل، یکپارچگی، تعامل و هم‌افزائی در فرماندهی و کنترل نظامی و غیرنظامی، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در فرماندهی و کنترل (C۴I)، مفاهیم و اصول نظری و علمی در مورد زنجیره قالبی (Block Chain) و کاربردهای آن در فرماندهی و کنترل (C۴I)و موضوعات بحرانی در امنیت سایبری (Critical Issues in Cyber Security) از محورهای بررسی این کنفرانس است.

علاوه بر مطالب فوق کارگاه‌های آموزشی در حوزه فرماندهی و کنترل ۱۹ آذرماه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات  بیشتر و ثبت‌نام به سایت کنفرانس به آدرس www.c۴i.aut.ac.ir مراجعه کنند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید