ورود اعضاء الإثنين 27 مي 2019 | دو شنبه, 06 خرداد 1398

کنفرانس مدیریت استعداد ۸ اسفند برگزار می‌شود

شنبه, 04 اسفند 1397 ساعت 14:57:05

دبیر کمیته علمی چهارمین همایش بین‌المللی مدیریت استعداد گفت: هشتم و نهم اسفند چهارمین همایش مدیریت استعداد در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

تصویر
کنفرانس مدیریت استعداد ۸ اسفند برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، علی گرجی در نشست خبری که صبح امروز در صندوق حمایت از پژوهشگران برگزار شد، گفت: چهارمین همایش بین‌المللی مدیریت استعداد با رویکردهای اقتصادی، هشتم و نهم اسفند در سالن جابر ابن حیان دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود. در این کنفرانس سعی شده به یکی از مهم‌ترین مباحث در حوزه استعدادیابی تأکید شود چرا که مدیریت استعداد یکی از رشته‌های استراتژیکی است که تمام کشورهای پیشرفته روی آن سرمایه‌گذاری عظیمی در ۲۰ سال گذشته انجام داده‌اند.

وی افزود: این همایش با کمک و حمایت بنیاد ملی علم ایرانیان برگزار می‌شود تا این نکته را یادآوری کنیم که هر فردی دارای استعداد خاصی است و شناسایی استعدادها به‌طورکلی در جامعه می‌تواند پیشرفت را در دهه‌های آینده افزایش دهد.

دبیر کمیته علمی چهارمین همایش بین‌المللی مدیریت استعداد تاکنون به جنبه‌های مختلف مسائل اقتصادی پرداخته شده ولی به این مسئله که باید استعداد کودکان و نوجوانان شناسایی شود، کمتر بها داده شده درحالی‌که آنها می‌توانند آینده کشور را دگرگون کنند و نباید فراموش کنیم که تنها وظیفه دولت نیست که به شناسایی استعداد کودکان بپردازد. بخش خصوصی نیز باید خودش را درگیر این مسئله کند.

وی اضافه کرد: به‌همین‌منظور از چهار استاد برجسته از کشورهای اروپایی خواستیم تا در این کنفرانس شرکت کنند و سخنرانی داشته باشند. ۴۳۰ برای حضور در این کنفرانس ثبت‌نام کردند که امسال استقبال معلمان از برگزاری این کنفرانس زیاد بوده است.

وی تأکید کرد: ۱۲ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که از این میزان، هشت مقاله به‌صورت پوستر در کنفرانس ارائه می‌شود. در این کنفرانس مهمان‌هایی از کشورهای مجارستان و اسلونی خواهیم داشت.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز