ورود اعضاء الجمعة 28 فيفرييه 2020 | جمعه, 09 اسفند 1398

کنفرانس سالانه نوآوری در آموزش عالی برگزار می‌شود

دو شنبه, 27 خرداد 1398 ساعت 13:26:34

کنفرانس سالانه نوآوری در آموزش عالی نوزدهم تیر در دانشگاه آنجلیا راسکین در کمبریج برگزار می‌شود.

تصویر
کنفرانس سالانه نوآوری در آموزش عالی برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه‌ دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، کنفرانس سالانه نوآوری در آموزش عالی با شعار «رویکردهای خلاقانه برای تحقیقات آموزشی» نوزدهم تیر در دانشگاه آنجلیا راسکین در کمبریج برگزار خواهد شد.

این رویداد فرصت مناسبی برای به‌اشتراک‌گذاری آموخته‌ها و ایده‌ها در خصوص رویکردهای نوآورانه و خلاقانه فعلی در آموزش و یادگیری مبتنی بر تحقیقات است.

پائولین نیل از دانشگاه پلیموث و نایک شارپلز از اوپن یونیورسیتی از سخنرانان کنفرانس سالانه نوآوری در آموزش عالی هستند. همچنین دو کارگاه با تدریس مارک کریگان از دانشکده هنر دانشگاه پلیموث و جینا وسکر از دانشگاه برایتون برگزار خواهد شد.

دانشمندان و محققان می‌توانند مقالات و تحقیقات خود در حوزه نوآوری و تکنولوژی آموزش عالی را برای بررسی به کمیته داوری کنفرانس سالانه نوآوری در آموزش عالی ارسال کنند.

این رویداد سالانه فرصت مناسبی برای دانشمندان و محققان دانشگاهی است تا چالش‌های پیش‌روی حوزه نوآوری و فناوری در آموزش عالی را بررسی کنند و راهی برای حل مشکلات و مسائل مطرح در این حوزه‌ پیدا کنند.

کنفرانس سالانه نوآوری در آموزش عالی پلت‌فرم مناسبی برای ارائه تحقیقات و مطالعات به جامعه‌ای جهانی و دریافت بازخورد تخصصی درباره آن است. همچنین فرصت مناسبی برای گسترش ارتباطات برای همکاری‌‎های آینده است.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید