ورود اعضاء الخميس 22 أوت 2019 | پنج شنبه, 31 مرداد 1398

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان تمدید شد

یک شنبه, 05 اسفند 1397 ساعت 09:26:38

فرصت ثبت‌نام و ارسال آثار به سومین دوره جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان تا ۱۷ اسفندماه تمدید شد.

تصویر
مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان تمدید شد

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سومین جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان با محوریت کتاب‌های دینی، اخلاق و تربیتی کتاب‌های ادبی و هنری و کتاب‌های اجتماعی و سیاسی برگزار می‌شود. فرصت ثبت نام و ارسال آثار به سومین دوره جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان تا ۱۷ اسفندماه جاری تمدید شد. 

شرایط و قوانین حضور در جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان

شرکت‌کنندگان این جشنواره باید دانشجوی رسمی یکی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشند و کتاب‌هایی برای داوری پذیرفته می‌شوند که از اول اسفند ۹۶ تا پایان بهمن ۹۷ منتشر شده باشند؛ هم‌زمانی دوره تحصیل دانشجو با تاریخ انتشار کتاب ضروری است.کتاب‌ها باید با مجوز نشر رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت کاغذی منتشر شده باشند.

همچنین کتاب‌ها می‌تواند تألیف یا ترجمه شرکت‌کننده باشد و محدودیتی برای تعداد آثار وجود ندارد و به کتاب‌هایی که بیش از یک مؤلف یا مترجم داشته باشد، تنها یک جایزه تعلق می‌گیرد. از هر عنوان کتاب باید دو جلد به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

برای ارزیابی کتاب‌های ترجمه، ارسال اصل یا کپی خوانای کتاب اصلی، ضروری است. ناشران می‌توانند آثار دانشجویی خود را به همراه فرم ثبت‌نام اینترنتی به دبیرخانه ارسال کنند. از ناشرانی که بیشترین مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته باشند، تقدیر به عمل خواهد آمد.

چگونگی ثبت‌نام در جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان

علاقه‌مندان می‌توانند پس از مراجعه به سامانه جشنواره و تکمیل فرم ثبت‌نام و فرم تحویل آثار را به یکی از شیوه‌های ارسال از طریق پست سفارشی به دبیرخانه جشنواره و تحویل حضوری آثار در ساعات اداری به دبیرخانه اصل آثار خود را برای شرکت در جشنواره ارسال کنند.

لازم است فرم ثبت‌نامه بعد از تکمیل در سامانه بارگذاری شود. همچنین اصل فرم‌های ثبت‌نام و تحویل آثار به همراه اصل آثار به دبیرخانه جشنواره ارسال شود. 

دبیرخانه جشنواره در خیابان انقلاب، ابتدای شانزده آذر، پلاک ۱۶، اداره کل فرهنگی و اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران واقع است.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز