ورود اعضاء الخميس 20 جوان 2019 | پنج شنبه, 30 خرداد 1398

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی پایان نامه‌های دانشجویی تمدید شد

شنبه, 24 فروردین 1398 ساعت 14:55:24

بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره ملی پایان نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی، مهلت ارسال آثار به این دبیرخانه تا ۱۵ اردیبهشت ماه امسال تمدید شد.

تصویر
مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی پایان نامه‌های دانشجویی تمدید شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره ملی پایان نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی، مهلت ارسال آثار به این دبیرخانه تا تاریخ پانزدهم اردیبهشت ماه امسال تمدید شد.

این جشنواره توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به میزبانی دانشگاه مازندران و با مشارکت سازمان امور اجتماعی کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و انجمن‌های علمی جامعه‌شناسی ایران، مددکاران اجتماعی ایران و روانشناسی اجتماعی برگزار می‌شود.

مسائل و آسیبهای اجتماعی، مسائل و آسیب‌های اجتماعی ازدواج و خانواده، مسائل اجتماعی و فرهنگی نظام آموزش عالی کشور، ناهنجاری‌های فردی و اجتماعی مربوط در فضای مجازی از جمله محورهای این جشنواره است.

لازم به ذکر است که در این جشنواره از نتایج و یافته‌های پایان نامه‌های دانشجویی به منظور ارائه راه حل برای کاهش آسیب‌های اجتماعی بهره‌برداری خواهد شد.

اوقات شرعی به وقت ساری