ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

فراخوان سومین جشنواره ملک‌الشعرا بهار منتشر شد

شنبه, 24 فروردین 1398 ساعت 09:41:26

دبیرخانه سومین جشنواره انجمن‌های ادبی برای دریافت گزارش «بهترین برنامه‌های انجام‌شده سال 97» و «طرح‌های قابل اجرا در سال 98» فراخوان داد.

تصویر
فراخوان سومین جشنواره ملک‌الشعرا بهار منتشر شد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دبیرخانه سومین جشنواره انجمن‌های ادبی (جایزه ملک‌الشعرا بهار)، این جشنواره اردیبهشت‌ سال جاری در تهران برگزار می‌شود.
آیین پایانی سومین دوره‌ جایزه ملک‌الشعرا بهار دوازدهم اردیبهشت‌ همزمان با دومین مجمع عمومی انجمن‌های ادبی برگزار شده و در این مراسم از انجمن‌های برگزیده تقدیر خواهد شد.
به گزارش دبیرخانه این رویداد ادبی، انجمن‌هایی که تا تاریخ انتشار فراخوان موفق به دریافت شناسه از سامانه امور انجمن‌های ادبی به نشانی hlclubs.ir شده‌اند، واجد شرایط شرکت در این جشنواره هستند.
بر پایه این گزارش، در سومین دوره جشنواره ملک‌الشعرا بهار نیز مانند دوره‌‌های پیشین، انجمن‌ها در دو بخشِ «گزارش برنامه‌ انجام شده در سال گذشته» و «طرح پیشنهادی برای سال جاری» با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
- «طرح‌های پیشنهادی» و «گزارش برنامه‌های انجام شده» باید در یکی از زمینه‌های محتواییِ ادبیات خلاق، شعر، داستان و مستندنگاری یا نقد ادبی باشد.
- هر یک از انجمن‌های ادبی شناسه‌دار برای شرکت در این رقابت، می‌تواند حداکثر 3 طرح و 3 گزارش ارسال کند.
انجمن‌های متقاضی حضور در این جشنواره، باید «طرح‌های پیشنهادی سال 98» و «گزارش برنامه‌های انجام‌شده‌ در سال 97» خود را از طریق صفحه‌ انجمن در سامانه‌ امور انجمن‌های ادبی به نشانی HLCLUBS.ir به دبیرخانه‌ جشنواره ارسال کنند.
دبیرخانه سومین جشنواره ملک‌الشعرا بهار، آخرین مهلت ارسال طرح و گزارش برای حضور در این رویداد ادبی را ساعت 24 روز چهارم اردیبهشت 1398 اعلام کرده است.
جشنواره‌ انجمن‌های ادبی با نام جایزه ملک‌الشعرا بهار از اردیبهشت‌ 1396 با هدف حمایت از طرح‌ها و فعالیت‌های موثر و خلاقانه‌ انجمن‌های ادبی آغاز به‌کار کرده است.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز