ورود اعضاء السبت 22 فيفرييه 2020 | شنبه, 03 اسفند 1398

رویداد تجربه بازی‌سازی ۰۱ GDX برگزار می‌شود

چهار شنبه, 13 شهریور 1398 ساعت 12:22:04

تهران- ایرنا- اولین رویداد انتقال تجربه‌ بازی‌سازی توسط انستیتو بازی‌سازی بنیاد ملی بازی­‌های رایانه‌ای و با حضور شرکت آوا گیمز در شرکت هوشمند اول بهشتی (هاب) واقع در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

تصویر
رویداد تجربه بازی‌سازی ۰۱ GDX برگزار می‌شود

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی­‌های رایانه‌ای؛ فرزانه شریفی، سرپرست انستیتو بازی‌سازی درباره رویداد تجربه بازی سازی ۰۱ GDX، گفت: این رویداد با هدف انتقال تجربه شرکت آواگیمز برگزار و این شرکت با معرفی تیم «فانوس گیمز» تجربه ساخت بازی «آن­سوی باران» را در قالب پنل ارائه خواهد کرد.

وی افزود: عوامل ساخت بازی «آن­سوی باران» متشکل از تیم فنی، طراحی و هنری بوده که به ترتیب، زینب السادات موسوی (طراح بازی و طراحی هنری)، طه رسولی (طراح بازی و مدیر محصول)، ارغوان انصاری و بردیا اقبالی (برنامه‌نویس) و سارا علیرضایی (طراحی UI و طراح هنری)  هرکدام تجربه بازی‌سازی را در اختیار اعضای شرکت کننده در این رویداد قرار می دهند.

سرپرست انستیتو بازی‌سازی بنیاد ملی بازی­‌های رایانه‌ای خاطر نشان کرد: مهم‌ترین جنبه این بازی صادرات آن در استورهای دیجیتال است، به‌طوری‌که این بازی در بیش از ۴ هزار فیچر لیست اپ ­استور و ۱۵۹ فیچرلیست گوگل­‌پلی، برتر شناخته شده است.

شریفی اضافه کرد: آن­سوی باران جزو ۵ بازی برتر هفته در اپ‌­استور و همچنین رتبه اول بازی­‌های پازلی در اپ‌­استور کشور انگلستان و رتبه­ سوم در اپ ‌استور کشور آمریکا بوده که با توجه به تنش­‌های سیاسی و اعمال تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران، این آمار حائز اهمیت است.

وی افزود: این رویداد که به‌ صورت رایگان برگزار می شود، مورد استقبال ۱۲۰ شرکت‌کننده متشکل از شرکت‌­های بازی‌سازی، بازی‌سازان مستقل، علاقه‌مندان به حوزه بازی­‌های رایانه‌ای و دانشجویان قرار گرفته و ظرفیت ثبت نام به اتمام رسیده است.

این رویداد روز چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در محل شرکت هوشمند اول بهشتی (هاب) واقع در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته