Banner
ورود اعضاء الأربعاء 3 جوان 2020 | چهار شنبه, 14 خرداد 1399

اعطای جایزه دکتر امیدبیگی به مستعدان‌برتر حوزه گیاهان‌دارویی

دو شنبه, 13 آبان 1398 ساعت 10:38:37

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ حمدالله اکوانی ؛ رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه‌و‌بویراحمد با اشاره به لزوم پاسداشت خدمات نخبگی مفاخر بومی و الگوسازی از آنان برای مستعدان‌برتر، گفت: به منظور پاسداشت مقام علمی شخصیت‌های اثرگذار در کشور جایزه‌های علمی متناسب با رشته‌های تخصصی به صاحبان استعدادبرتر اعطا می‌شود.

تصویر
اعطای جایزه دکتر امیدبیگی به مستعدان‌برتر حوزه گیاهان‌دارویی

 

 • به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ حمدالله اکوانی ؛ رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه‌و‌بویراحمد با اشاره به لزوم پاسداشت خدمات نخبگی مفاخر بومی و الگوسازی از آنان برای مستعدان‌برتر، گفت: به منظور پاسداشت مقام علمی شخصیت‌های اثرگذار در کشور جایزه‌های علمی متناسب با رشته‌های تخصصی به صاحبان استعدادبرتر اعطا می‌شود.

  وی افزود: در آینده‌ای نزدیک، کمک هزینه تحصیلی، جایزه تحصیلی، پژوهانه تحقیقاتی و نظایر آنها تحت عنوان «بورس تحصیلی» و به نام افراد حقیقی و حقوقی خوشنام و دارای سابقه درخشان در زمینه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی، تعریف و به مستعدان اعطا می‌شود.

  اکوانی ادامه داد: جایزه دکتر رضا امیدبیگی با همکاری با شرکت دارویی زردبند و مجمع خیران نخبه‌پرور فارس و به پاس تلاش‌های دکتر امیدبیگی از بنیانگذاران شرکت زردبند به مستعدان‌برتر حائز شرایط اعطا می‌شود؛ علاوه بر جایزه امیدبیگی، از دو جایزه دیگر در حوزه علوم‌انسانی و فرهنگ و همچنین حوزه کشاورزی و صنعت نیز در آینده نزدیک رونمایی می‌شود.

  رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه‌و‌بویراحمد تصریح کرد: این جایزه در سال ۱۳۹۸ به برگزیدگان از میان مخترعان یا دانشجویان مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری از دانشگاه‌های استان‌های فارس و کهگیلویه‌وبویراحمد و یا متولدین این دو استان که شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های سراسر کشور هستند اعطا می‌ ش ود.

  وی در پایان گفت: برگزیدگان باید دارای پژوهش‌های کاربردی با موضوعات شناسایی، کشت و فرآوری گیاهان‌دارویی و یا فرمولاسیون داروهای‌گیاهی باشند.

  لازم به ذکر است، متقاضیان می‌توانند برای استفاده از این تسهیل، حداکثر تا تاریخ ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸ به سامانه بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌‌وبویراحمد مراجعه کنند.

 

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید