Banner
ورود اعضاء الجمعة 5 مارس 2021 | جمعه, 15 اسفند 1399

استان مازندران

شنبه, 29 دی 1397 ساعت 08:37:28

عکس روز ( 53)
چهار شنبه, 23 بهمن 1398 ساعت 11:36:38

    

سرمایه‌گذاری پنج هزار میلیارد تومانی هلدینگ ثروت‌آفرینی در مازندران
دو شنبه, 30 دی 1398 ساعت 15:20:47
ساری - ایرنا - مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران میزان سرمایه‌گذاری هلدینگ ثروت‌آفرینی استان را در یک دوره پنج ساله پنج هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

مهدی گلچوب روز دوشنبه در نهمین  نشست هلدینگ ثروت‌آفرینی مازندران که در جهاد کشاورزی استان در ساری برگزار شد ، افزود : قرار است یکهزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از این سرمایه در داخل استان تامین شود و بقیه را یک سرمایه گذار مازندرانی که هم اکنون خارج از است…

دومین همایش ملی تحقیقات بین رشته ای در علوم مهندسی
دو شنبه, 02 دی 1398 ساعت 09:40:37
دومین همایش ملی تحقیقات بین رشته ای در علوم مهندسی، در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۹ توسط موسسه آموزش عالی روزبهان در شهر ساری برگزار می شود.
دومین همایش ملی تحقیقات بین رشته ای در علوم مهندسی در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۹ توسط مؤسسه آموزش عالی روزبهان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر ساری برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و…
نهمین مرکز فناور و دانش‌بنیان مازندران افتتاح شد
یک شنبه, 03 آذر 1398 ساعت 09:49:51
ساری - ایرنا - نهمین ساختمان واحدهای فناورانه و دانش‌بنیان استان مازندران ظهر امروز شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در ساری افتتاح شد.

دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور امروز طی سفری یک روزه برای بازدید از مراکز رشد پارک علم و فناوری مازندران و شرکت‌های فناورانه و دانش بنیان به این استان سفر کرد و در بدو ورود به ساری ساختمان فناور و دانش بنیان استان را افتتاح کرد.

راهپیمایی ۱۳ آبان در ساری
دو شنبه, 13 آبان 1398 ساعت 15:32:05
راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف در ساری برگزار شد.

  

در هفته دوم لیگ برترکشتی آزاد صورت گرفت؛ شکست تیم کشتی دانشگاه آزاد در ساری
چهار شنبه, 01 آبان 1398 ساعت 13:45:21
تیم رعد پدافند ستارگان ساری در هفته دوم از دور رفت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور مقابل مهمان خود تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پیروزی رسید.

به گزارش ایسکانیور به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دومین دیدار از هفته دوم دور رفت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور و در گروه ب، در شهر ساری برگزار شد و تیم رعد پدافند ستارگان ساری با نتیجه 6 بر 4 از سد مهمان خود تیم دانشگاه آزاد اسل…

شهرک فناوری اطلاعات کسب و کار در مازندران راه‌اندازی می‌شود
چهار شنبه, 20 شهریور 1398 ساعت 15:13:53
ساری - ایرنا - استاندار مازندران تفاهم نامه ای با هلدینگ و کارگزاری کسب و کار کشور امضا کرد که با امضای این تفاهم‌نامه ، پروژه ایجاد شهرک فناوری اطلاعات کسب و کار در این استان کلید خورد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، بنا به اعلام کارگزاری کسب و کار کشور شهرک فناوری اطلاعات کسب و کار به عنوان یک مجموعه تازه تاسیس در کشور به شمار می رود که در حال حاضر در استان های تهران ، زنجان ، یزد راه اندازی شد و ایجاد این مراکز در اصفهان ، گلستان و سمنا…

معرفی ۳۰ بیماری قارچی جدید گیاهی در چهارمین کنگره ملی قارچ شناسی
دو شنبه, 04 شهریور 1398 ساعت 08:00:28
ساری - ایرنا - دبیر علمی چهارمین کنگره ملی قارچ‌شناسی از ارسال ۱۵۰ مقاله به دبیرخانه این کنگره خبر داد و گفت که فهرستی از حدود ۳۰ نوع بیماری جدید قارچی گیاهان در مقالات ارسالی به این برنامه علمی شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کنگره کشوری قارچ شناسی که هر ۲ سال یک بار به میزبانی دانشگاهها و دانشکدههای کشاورزی برگزار می شود، امسال و در چهارمین دوره از فردا چهارم شهریور ماه به میزبانی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار می شود . 

محمدعلی تاجیک …

معاون وزیر راه و شهرسازی از روند بازسازی مسجد جامع ساری بازدید کرد
چهار شنبه, 19 تیر 1398 ساعت 13:07:54
محمد پژمان مدیرعامل شرکت طراحی و بازآفرینی شهری و معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروز چهارشنبه از روند بازسازی مسجد جامع ساری یکی از آثار تاریخی و فرهنگی مرکز مازندران که سال گذشته دچار آتش سوزی شد، بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون وزیر راه و شهرسازی در این بازدید از نزدیک در جریان روند بازسازی مسجد جامع شهر ساری که حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، قرار گرفت.

مسجد جامع ساری که یکی از آثار تاریخی و میراث فرهنگی استان مازندران محسوب می‌شود تیر ماه س…

دانشگاه آزاد اسلامی با حضور خود در جامعه عدالت آموزشی به‌وجود آورد
یک شنبه, 16 تیر 1398 ساعت 13:04:18
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت:‌ دانشگاه آزاد اسلامی برای به‌وجود آوردن عدالت آموزشی حضور خودش را از نظر علمی به جامعه ثابت کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان ظهر امروز در همایش فصل رویش که با موضوع مشاوره و هدایت تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد، به تشریح برنامه‌ها، امکانات و توانمندی‌های این واحد دانشگاهی پرداخت و اظهار کرد: همه تلاش‌ه…