Banner
ورود اعضاء الأربعاء 30 سبتمبر 2020 | چهار شنبه, 09 مهر 1399

کتابخانه

دو شنبه, 03 دی 1397 ساعت 13:10:47

فروش محصولات دانش بنیان ایران ۹۰۰ هزار میلیارد ریال است
شنبه, 02 شهریور 1398 ساعت 13:46:06
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: سالانه ۹۰۰ هزار میلیارد ریال از محل فروش محصولات تولیدی شرکت های دانش بنیان درآمد حاصل می شود.

به گزارش ایرنا،‌ «سورنا ستاری» روز شنبه در حاشیه بازدید از شرکت های دانش بنیان فعال شهرستان ساوه در شهر صنعتی کاوه، به خبرنگاران گفت: در سراسر کشور چهار هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان فعال وجود دارد.

وی، شمار اشتغال ایجاد شده توسط شرکت های دانش بنیان کش…

۸۰ درصد شرکت‌های دانش بنیان کشور صنعتی هستند
چهار شنبه, 16 مرداد 1398 ساعت 11:53:23
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: ۸۰ درصد از مجموع شرکت‌های دانش بنیان نقاط مختلف کشور، واحدهای صنعتی هستند.

به گزارش ایرنا، «اصغر مصاحب» روز سه شنبه در آیین گرامیداشت ۲۱ مرداد و روز صنایع کوچک در مجتمع کسب و کار اراک، افزود: تا کنون ۵۳۰ شرکت دانش بنیان در نقاط مختلف کشور شناسایی شده و ۲۸۰ واحد تولیدی نیز مجوز دانش بنیانی دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: توج…

وزیر ارتباطات: بیش از هزار مجموعه استارتاپی در کشور ثبت نام کردند
سه شنبه, 15 مرداد 1398 ساعت 14:12:37
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سیاست دولت را حمایت از مجموعه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان دانست و گفت: در این راستا تاکنون بیش از هزار مجموعه در کشور ثبت نام کرده اند که فرآیند اجرایی شدن آنها در حال انجام است.

به گزارش ایرنا، محمد جواد آذری جهرمی روز دوشنبه در حاشیه بازدید ار مرکز رشد دانشگاه تربت حیدریه طی گفت و گو با خبرنگاران افزود: بر این باور هستیم حمایت از حوزه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، آینده خوبی را در حوزه اقتصاد کشور رقم خواهد زد.
وی با بی…

ستاری: مازندران از نیروهای متخصص در حوزه دانش بنیان برخوردار است
سه شنبه, 08 مرداد 1398 ساعت 14:11:46
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: مازندران به لحاظ برخورداری از نیروی انسانی متخصص در حوزه دانش بنیان و نیز ظرفیت های طبیعی جاذبه گردشگری جزو استان های مهم کشور است .

به گزارش خبرنگار ایرنا، سورنا ستاری روز سه شنبه در حاشیه  بازدید از مرکز رشد واحدهای فناور نوشهر درگفت و گو با خبرنگاران  افزود : مساله مهمتر آن که از این نیروی  مجرب و متخصص چگونه می توان در راستای تقویت گردشگری بهره برداری کرد و ضمن اینکه این نیروه…

تسهیلات جذب سرباز وظیفه در شرکت‌های دانش بنیان فراهم شد
یک شنبه, 30 تیر 1398 ساعت 14:31:21
شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فناوری می‌توانند از تسهیلات نظام وظیفه به ۲ صورت امریه و پروژه جایگزین خدمت برای فارغ التحصیلان دانشگاهی استفاده کنند.

رئیس انجمن شرکتهای دانش بنیان استان کرمان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور افزایش توان سرمایه انسانی شرکت‌ها، افراد و شرکت‌های فناور می‌توانند در صورت احراز شرایط از این تسهیلات استفاده کنند.
عماد جمعه زاده افزود: نقش نیروی انسا…

۱۵ شرکت دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ امسال حضور دارند
شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 10:27:35
۱۵ شرکت دانش بنیان با هدف نمایش آخرین دستاوردهای خود در سال رونق تولید در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ ۲۰۱۹ حضور دارند.

به گزارش گروه علم وفناوری ایسکانیوز، در نمایشگاه الکامپ که از روز پنجشنبه افتتاح و تا ۳۰ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران دایر خواهد بود، آخرین دستاوردهای عرصه صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در معرض نمایش عموم قرار می‌گیرد.

ستاری :حمایت دولت از شرکت‌های دانش بنیان امسال چند برابر می شود
چهار شنبه, 12 تیر 1398 ساعت 09:31:19
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: با توجه به اهمیت و نقش شرکت های دانش بنیان در رونق تولید داخلی و کمک به اقتصاد مقاومتی، امسال حمایت های دولت از شرکت های دانش بنیان چند برابر گذشته خواهد بود.

سورنا ستاری روز سه شنبه در حاشیه بازدید از شرکت‌های دانش بنیان در جمع خبرنگاران استان زنجان افزود: هم اکنون چهار هزار و ۴۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور داریم و معافیت‌های گمرکی، مالیاتی، ارائه تسهیلات بانکی و موارد مشابه از جمله حمایت‌های این معاونت از ش…

ستاری: ۲۰ هزار میلیارد تومان وام به شرکت های دانش بنیان پرداخت شد
چهار شنبه, 29 خرداد 1398 ساعت 14:04:51
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به تلاش این نهاد برای حمایت تمام قد از شرکت های دانش بنیان اعلام کرد: در این راستا پارسال ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به این شرکت ها پرداخت شد.

«سورنا ستاری» عصر سه شنبه در حاشیه آئین افتتاح مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طول سال‌های گذشته، حوزه‌های کارآفرینی و اشتغال در دانشگاه علوم پزشکی تغییرات ویژه ای را شاهد بوده که نتیجه آن در این م…

سد خودتحریمی فراروی استارتاپ ها
چهار شنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 11:33:38
هرچند شرکت‌های دانش بنیان به خصوص استارتاپ ها در شرایط تحریم با محدودیت و مسائل و مشکلاتی مواجه شدند اما آنچه آنان را بیشتر نگران کرده، خودتحریمی های داخلی است.

میزگرد خبری ایرنا استان فارس با موضوع بررسی فرصت‌ها و مسائل و مشکلات پیش روی کسب و کارهای نوپا (استارتاپ ها) و با حضور محمدمهدی رجا سر ارزیاب شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جنوب کشور و حامد تکمیل مدیر اجرایی پارسکدرز اولین ب…

توانمند شدن شرکت های دانش بنیان جدی تر از گذشته دنبال می شود
شنبه, 04 خرداد 1398 ساعت 11:03:11
رییس مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسعه کسب و کارهای بر پایه فناوری همگرا را از اقدامات این مرکز در سال جاری دانست.

به گزارش گروه علم وفناوری ایسکانیوز، علی محمد سلطانی رییس مرکز فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره فعالیت های این مرکز در حوزه هوش مصنوعی بیان کرد: از آنجا که توسعه کسب و کارهای بر پایه فناوری همگرا رسالت این مرکز است. بنابراین …