ورود اعضاء الثلاثاء 25 جوان 2019 | سه شنبه, 04 تیر 1398

رئیس دانشگاه آزاد ساری: ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با اوج اقتدار نظام همزمان شده است

سه شنبه, 11 دی 1397 ساعت 22:07:32

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری گفت: ۴۰ سالگی انقلاب در آموزه‌های دینی و قرآنی نشانی از بلوغ و اقتدار جامعه است.

تصویر
رئیس دانشگاه آزاد ساری: ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با اوج اقتدار نظام همزمان شده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان صبح امروز در نخستین جلسه ستاد هماهنگی برگزاری گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر استان مازندران در دانشگاه آزاد ساری با شعار دهه انقلاب فاطمی اظهار کرد: پیامبر(ص) در ۴۰سالگی به پیامبری مبعوث شد و امروز که انقلاب اسلامی در  این سن و سال است دشمن دچار هراس شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری افزود: در طی این سال‌ها انقلاب اسلامی، طوفان‌های سهمگینی مانند گروه‌های تجزیه‌طلب، جنگ تحمیلی، فتنه ۸۸ و مبارزه با داعش را پشت سر گذاشته و بااینکه دشمنان تصور می‌کردند این انقلاب بیش از ۶ ماه دوام نمی‌آورد اکنون به سن بلوغ رسیده است.

منصوریان گفت: در چهل‌سالگی انقلاب فرصتی برای شکر نعمت ولایت و انقلاب پدید آمد و برای ارزیابی و ارائه کارنامه نظام اسلامی بایستی تلاش کرد و با توجه به فشار اقتصادی که مردم تحمل می‌کنند قطعاً حضور مقتدرانه در جشن چهل‌ سالگی انقلاب اسلامی خواهند داشت.

وی تأکید کرد: همه دانشگاهیان استان مازندران باید در راستای برنامه‌های تدوین‌شده دانشگاه برای هرچه باشکوه برگزار شدن جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تلاش مضاعف به‌کار ببرند و از ظرفیت‌های فرهنگی و علمی برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب استفاده کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری گفت: با وجود همه هجمه‌های دشمن، ایران اسلامی در بخش‌های علمی، تکنولوژی و تولید علم به قدرت برتر منطقه و دنیا مبدل شده و این حاصل تلاش همه دانشمندان ایران اسلامی در عرصه علم و دانش است.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز