ورود اعضاء الثلاثاء 10 ديسمبر 2019 | سه شنبه, 19 آذر 1398

اعتراف FBI به اقتدار سردار سلیمانی در خاورمیانه

سه شنبه, 06 آذر 1397 ساعت 22:46:06

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران وواحد ساری گفت: اعتراف یکی از جاسوسان FBI که دریکی از مجله معتبر بین‌المللی منتشر شد.آمده است. که عنوان شد؛ سردار سلیمانی ژنرال مقتدر خاورمیانه است و این اقتدار ناشی از زرم خالصانه رزمندگان در دوران دفاع مقدس ومدافعان حرم و اقتدار اسلام است.

تصویر
اعتراف FBI به اقتدار سردار سلیمانی در خاورمیانه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران ،دکتر حسین منصوریان صبح امروز در مراسم یادواره شهدای دانشجو شهرستان ساری در محل دانشگاه آزاد اسلامی ساری، اظهار کرد: شهدای ما به امام راحل اقتدا و با خدا معامله کردند، اجر آنها عظیم است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران خاطر نشان کرد: جنگ و رزم ما مبتنی بر اعتقادات پاک بوده است وعزت و سربلندی که امروز نصیب ملت ایران شده است به‌دلیل حضور عاشقانه ایثارگران ما در دوران دفاع مقدس است و این اقتدار در چهره رزمندگان به خوبی دیده می‌شود.

منصوریان با اعلام اینکه این اقتدار ناشی از رزم خالصانه رزمندگان در دوران دفاع مقدس و اقتدار اسلام است، گفت: در وصیت‌نامه شهدا ذکر شده که آنها در تبعیت از امام راحل و برای دفاع از نظام و اعتقادات خودشان در این مسیر گام نهادند.

وی با اعلام اینکه شهدای دوران دفاع مقدس و حتی شهدای مدافع حرم به جهت حضور در این راه از درجات بالای معنویت هم برخودار شدند، گفت: به واسطه این رشادت‌ها امروز انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ عاشورایی در جهان رو به گسترش است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در پایان گفت: انقلاب اسلامی امروز نه تنها در خاورمیانه بلکه در سراسر گیتی در حال گسترش و رشد است و ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی به یکی از دغدغه‌های جدی امت‌ها تبدیل شده است.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید