ورود اعضاء الثلاثاء 10 ديسمبر 2019 | سه شنبه, 19 آذر 1398

وزارت علوم رتبه دوم ارزیابی بلوغ خدمات الکترونیک را کسب کرد

چهار شنبه, 19 تیر 1398 ساعت 12:52:37

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در ارزیابی پنجمین دوره بلوغ خدمات الکترونیکی، در بین ۱۹ وزارتخانه ارزیابی شده، موفق به کسب رتبه دوم شد.

تصویر
وزارت علوم رتبه دوم ارزیابی بلوغ خدمات الکترونیک را کسب کرد

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی وزارت علوم، گزارش ارزیابی خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی بر اساس مصوبه جلسه یازدهم شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور به طور مستمر توسط سازمان فناوری اطلاعات در جهت ارزیابی کیفیت وب‌گاه‌ها و خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی دارای شناسنامه خدمات مصوب سازمان اداری استخدامی کشور منتشر می‌شود.

در گزارش ارزیابی دوره پنجم که در پنج‌محور حضور در وب، تعاملی، تراکنشی، یکپارچگی و مشارکتی در بین ۱۹ وزارتخانه و ۱۰۵ دستگاه اجرایی انجام شد، وزارت علوم، رتبه دوم در میانگین کلیه محورها و رتبه اول در محور حضور در وب در بین وزارتخانه‌ها را کسب کرد.

همچنین در این گزارش به رشد چشمگیر ۳۵ رتبه‌ای وزارت علوم نسبت به ارزیابی نوبت چهارم و رشد قابل توجه در تمامی مراحل بلوغ پنج‌گانه در بین دستگاه‌های اجرایی ارزیابی شده، اشاره شده است.

گفتنی است ارزیابی دوره پنجم مربوط به بازه زمانی تا پایان فروردین ۱۳۹۸ دستگاه‌های اجرایی بوده و همچنین سازمان امور دانشجویان، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی، صندوق رفاه دانشجویان و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در این دوره در مجموعه وزارت علوم مورد ارزیابی قرار گرفتند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید