Banner
ورود اعضاء الأحد 5 جوييه 2020 | یک شنبه, 15 تیر 1399

مدیرکل گردشگری مازندران: نرخ واحدهای اقامتی و پذیرایی افزایش قیمت ندارند

جمعه, 02 فروردین 1398 ساعت 12:34:07

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: نرخ واحدهای پذیرایی و اقامتی در ایام نوروز هیچ افزایش قیمتی ندارد.

تصویر
مدیرکل گردشگری مازندران: نرخ واحدهای اقامتی و پذیرایی افزایش قیمت ندارند

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، سیف‌الله فرزانه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با بیان این‌که بوی اشتغال و درآمد از سفرهای نوروزی به مشام می‌رسد، اظهار کرد: ۱۲ کمیته و ۷۰ دستگاه در ایام سفر مشغول کار هستند و جلسات سفر در دهیاری‌ها هم برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که واحدهای پذیرایی آماده میزبانی از گردشگران هستند، اظهار کرد: نرخی که برای واحدهای پذیرایی و اقامتی در مهرماه اعلام کردیم در ایام نوروز هم اعمال می‌شود و هیچ افزایش قیمتی نداریم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به این‌که در راستای افزایش نشاط اجتماعی، برنامه‌های متنوعی در زمینه موسیقی داریم، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برای برگزاری یکصد برنامه موسیقی زنده، مجوز صادر کرده است.

فرزانه با تأکید بر آمادگی کمیته‌های ۱۲گانه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران یادآور شد: امسال نوروز متفاوتی با تأکید بر افزایش اقتصاد گردشگری داریم.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید