Banner
ورود اعضاء الخميس 19 سبتمبر 2019 | پنج شنبه, 28 شهریور 1398

مجوز فلوشیپ ایمپلنت به دانشکده دندانپزشکی آزاد اعطا شده است

سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 15:13:46

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: مجوز فلوشیپ ایمپلنت به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اعطا شده است.

تصویر
مجوز فلوشیپ ایمپلنت به دانشکده دندانپزشکی آزاد اعطا شده است

سیدعلی ابطحی در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره دریافت مجوز دوره فلوشیپ ایمپلنت دانشکده دندانپزشکی گفت: با توجه به ظرفیت‌ها، امکانات و توانمندی‌های هیئت‌علمی این دانشکده که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد تأیید قرار گرفته، مجوز فلوشیپ ایمپلنت به دانشکده دندانپزشکی اعطا شده است.

وی افزود: ظرفیت پذیرش در دوره فلوشیپ ایمپلنت در سال اول دو نفر است؛ دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی به دنبال ارتقای کیفی دوره‌ها و اعتباربخشی آموزش‌های رسمی و غیررسمی است. توجه به مقوله کیفیت آموزش و اعتباربخشی، افزایش ظرفیت این دوره‌ها و اخذ مجوز سایر دوره‌ها را نیز به دنبال خواهد داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اظهار کرد: اکنون دانش‌آموختگان و اعضای هیئت‌علمی این دانشگاه، جایگاه بسیار مطلوبی در آزمون‌های دستیاری، علوم پایه، تخصص، پری‌انترنی و سایر آزمون‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به خود اختصاص داده است.

ابطحی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با ارتقای کیفی و افزایش فضای آموزشی و فیزیکی در دوسال اخیر به‌دنبال اخذ مجوز سایر دوره‌های دستیاری است.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز