ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

لایروبی ویران‌ترین بخش پلدختر به دانشگاه آزاد اسلامی سپرده شد

شنبه, 24 فروردین 1398 ساعت 09:47:33

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سومین روز حضور خود در شهر سیل‌زده پلدختر از عملیات لایروبی بخش‌های آسیب‌دیده این شهر بازدید کرد.

تصویر
لایروبی ویران‌ترین بخش پلدختر به دانشگاه آزاد اسلامی سپرده شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه (۲۱ فروردین) برای دومین بار در یک هفته گذشته به استان لرستان و شهر سیل‌زده پلدختر سفر کرده است، صبح امروز در سومین روز حضور خود در منطقه از ادامه فعالیت‌های قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق سیل‌زده پلدختر بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در جسله با مسئولان بسیج دانشجویی و بسیح کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بر هماهنگی‌های بیشتر بین نیروهای جهادی این دانشگاه در تسریع کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده و فعالیت‌های لایروبی و پاکسازی از مناطق سیل‌زده‌‌ای که مسئولیت آن به دانشگاه آزاد اسلامی واگذار شده، تأکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سپس از ساعت ۸ صبح در محله سازمانی و محدودۀ خیابان معلم پلدختر حضور یافت. بیشترین خسارات سیل اخیر پلدختر به این منطقه وارد شده و مسئولیت لایروبی منازل و معابر بخشی از محله سازمانی و تعداد ۱۰ مدرسه با هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد مدیریت بحران لرستان به دانشگاه آزاد اسلامی واگذار شده است.

طهرانچی پس از بازدید از روند فعالیت قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در این منطقه و ارائه پیشنهادهایی برای خدمت‌رسانی بهتر این قرارگاه به مردم پلدختر، به همراه سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران به روستای چشمه شیرین از توابع پلدختر رفت و از وضیعت خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی به مردم این روستا بازدید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از روستای چشمه شیرین عازم شهر معمولان شد تا از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این شهر سیل زده قرار گیرد.

نیروهای جهادی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب «قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی» به طور همزمان در استان‌های لرستان و خوزستان در حال خدمت‌رسانی به مردم آسیب‌دیده شهرهای سیل‌زده هستند. در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نیروی جهادی و ۱۸ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و راهسازی دانشگاه آزاد اسلامی در شهر پلدختر به پاکسازی منازل، لایروبی معابر و مدارس این شهر می‌پردازند.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز