Banner
ورود اعضاء الخميس 19 سبتمبر 2019 | پنج شنبه, 28 شهریور 1398

فردا آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 14:42:17

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: تاکنون ۵۸ درصد داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد کارت ورود به جلسه را دریافت کرده اند که این مهلت تا فردا ادامه دارد.

تصویر
فردا آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، اظهار کرد: کارت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد تا فردا چهارشنبه ۲۲ خردادماه توزیع می‌شود و داوطلبان در این بازه زمانی مهلت دارند نسبت به دریافت این کارت از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
وی در مورد تعداد داوطلبانی که تاکنون کارت خود را دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز سه شنبه از تعداد ۶۱۴ هزار و ۸۸۳ داوطلب ثبت نام کننده در این آزمون، ۳۵۸ هزار و ۲۹۷ داوطلب معادل ۵۸.۲۷ درصد ثبت نام کنندگان کارت ورود به جلسه خود را دریافت کردند.
به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، از میان ۶۱۴ هزار و ۸۸۳ داوطلب شرکت کننده، تعداد ۴۰ هزار و ۶۶۹ داوطلب در کد رشته‌های دوم (شناور) شرکت کردند که با توجه به مجموع داوطلبان در کد رشته‌های اول و کد رشته‌های شناور، ۶۵۵ هزار و ۵۵۲ کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ صادر شده است.
توکلی در مورد زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد، یادآور شد: آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ به همراه اولین مرحله المپیاد علمی دانشجویی کشور در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۱ کد رشته، در ۷۷ شهر و ۱۶۲ حوزه امتحانی روزهای ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می‌شود.
در آزمون صبح پنجشنبه ۲۳ خرداد ۲۹۹ هزار و ۵۶۴ داوطلب در ۳۲ کد رشته، در بعدازظهر پنجشنبه ۲۳ خرداد ۸۲ هزار و ۶۷۸ داوطلب در ۶۳ کد رشته و در صبح جمعه ۲۴ خرداد ۲۷۳ هزار و ۳۱۰ داوطلب در ۳۶ کد رشته به رقابت می‌پردازند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز