ورود اعضاء الثلاثاء 23 جوييه 2019 | سه شنبه, 01 مرداد 1398

ساخت واحدهای تولیدی با پرداخت تسهیلات شتاب می‌گیرد

چهار شنبه, 19 تیر 1398 ساعت 09:03:24

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: به منظور شتاب بخشی، واحدهای تولیدی در دست ساخت با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد از تسهیلات ویژه بانکی بهره مند می شوند.

تصویر
ساخت واحدهای تولیدی با پرداخت تسهیلات شتاب می‌گیرد

محسن صالحی نیا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران خوزستانی اظهار داشت: واحدهای کوچک و متوسط در دست احداث با توجه به میزان پیشرفت فیزیکی می توانند تسهیلات مورد نیاز خود را در سامانه بهینه یاب ثبت کنند تا در خواست آنها مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی گفت: در این راستا موارد ثبت شده در سامانه بهینه یاب در کارگروه‌های رفع موانع واحدهای تولیدی شهرستانی و استانی با حضور دستگاه‌های مختلف اجرایی به خصوص بانک‌ها بررسی شده و به واحدهایی که برای سرمایه در گردش و یا ادامه روند ساخت و ساز نیاز به سرمایه دارند تسهیلات پرداخت می شود.

صالحی نیا افزود: به منظور تامین تسهیلات مورد نیاز صنایع کوچک در قالب تبصره ۱۸ قانون بودجه منابعی به صورت ترکیبی از سوی صندوق توسعه ملی و منابع داخلی بانک‌ها پیش بینی شده است.

به گزارش ایرنا در جریان سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به آبادان و خرمشهر، تفاهمنامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد اروند و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منعقد شد.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز