Banner
ورود اعضاء الثلاثاء 26 مي 2020 | سه شنبه, 06 خرداد 1399

دشمن از ماهیت انقلابی و اسلامی ایران هراس دارد

شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 08:12:40

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن با قدردانی از حضور پرشور ملت در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از ماهیت انقلابی و اسلامی ایران می‌هراسد.

تصویر
دشمن از ماهیت انقلابی و اسلامی ایران هراس دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تنکابن، سید ابراهیم شریفی ظهر امروز در مراسم راهپیمایی روز قدس این شهرستان گفت: حضور میلیونی مردم ایران در این راهپیمایی به دنیا می‌فهماند که این مردم در هر شرایطی پایآرمانهای انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری ایستاده‌اند.

وی با بیان حمایت مادی و معنوی کشورهای عربی از آمریکا و استکبار جهانی افزود: مردم ایران از موشک و بمب هسته‌ای نمی‌ترسند؛ زیرا رژیم کودک‌کش اسرائیل و استکبار جهانی در حالی دم از حقوق بشر و لیبرال دموکراسی می‌زند که حتی الفبای آن را نمی‌داند.

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن با بیان اینکه مردم ایران گول لبخند و فریبکاری را نمی‌خورند، تصریح کرد: جمهوری اسلامی به پشتوانه همین ملت است که ایستادگی کرده و بدون مردم معنایی ندارد.

شریفی ادامه داد: استکبار جهانی از توان نظامی و غنی‌سازی اورانیوم ما واهمه ندارد؛ بلکه ترس دشمن از ماهیت انقلابی و اسلامی ماست.

وی با یادآوری جنگ‌افروزی‌ها و فتنه‌گری‌های استکبار جهانی تصریح کرد: راه‌اندازی جنگ‌های نیابتی در کشورهایی مانند سوریه و یمن و با کشتن بیش از ۵۰۰ هزار نفر به هیچ نتیجه‌ای نرسیده و آن‌وقت دم از حقوق بشر می‌زنند.

این مسئول اضافه کرد: آمریکا باید عصبانی باشد؛ زیرا حتی حق اظهار نظر در موضوعی کوچک در کشور را ندارد.

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن گفت: دشمن امروز به بدترین شکل ممکن با فشارهای اقتصادی، معیشت مردم را نشانه گرفته و ما هم منکر مشکلات نبوده و امیدواریم با پیگیری‌های مقام معظم رهبری این وضعیت بهبود یابد.

شریفی با بیان اینکه برخی در درون کشور با دشمن هم‌صدا شده و یأس و نامیدی ترویج می‌کنند، افزود: فضای مجازی امروز به بدترین شکل ممکن، آرمان‌ها و اهداف نظام اسلامی را زیر سؤال می‌برد و با ابزار مدرن و پیشرفته سعی در انحراف تفکر جوانان دارند.

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن بر آگاهی و بصیرت جوانان در برابر حیله‌های رنگارنگ دشمنان تأکید کرد.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید