ورود اعضاء السبت 22 فيفرييه 2020 | شنبه, 03 اسفند 1398

جزئیات سند اجرایی حجاب و عفاف به عنوان متمم مصوبات قبلی تصویب شد

چهار شنبه, 13 شهریور 1398 ساعت 11:09:07

تهران - ایرنا - جزئیات سند اجرایی حجاب و عفاف به عنوان متمم مصوبات قبلی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست رئیس جمهوری تصویب شد.

تصویر
جزئیات سند اجرایی حجاب و عفاف به عنوان متمم مصوبات قبلی تصویب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اعضای این شورا در جلسه عصر سه شنبه خود که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل شد؛ جزییات سند اجرایی حجاب و عفاف را به عنوان متمم مصوبات قبلی در ۶ ماده شامل اهداف، تصریح بر اصالت مصوبات قبلی، راهبردها، ناظر بر وظایف دستگاه ها، ناظر بر وظایف عمومی دستگاه ها و ماده مربوط بر نظارت، ارزیابی و پایش مقررات حجاب و عفاف به تصویب رساندند.

کلیات این سند در جلسه قبلی شورا به تصویب رسیده بود.
اعضای شورای انقلاب فرهنگی همچنین در این جلسه انتخاب ۸  تن از روسای جدید دانشگاه های کشور را تصویب کردند.
براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، سید مهدی ابطحی برای دانشگاه صنعتی اصفهان، حمید رضا رضایی آشتیانی برای ریاست دانشگاه صنعتی اراک، منصور زراء نژاد برای دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر،کوروش نوذری برای دانشگاه مازندران، محمد کریمیان برای دانشگاه علوم پزشکی ایلام، سید محمد جمالیان برای دانشگاه علوم پزشکی اراک، حسین فرشیدی برای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و رشید حیدری مقدم برای ریاست دانشگاه علوم پزشکی همدان انتخاب شدند.
 حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در این جلسه همچنین به محسن حاجی میرزایی به عنوان وزیر جدید آموزش و پرورش و عضو جدید شورا خیر مقدم گفت و از حسینی به خاطر حضور فعال در جلسات شورا در مدت سرپرستی این وزارت خانه قدردانی کرد.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته