ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

اولین همایش ارتباط با صنعت در دانشگاه بناب برگزار می‌شود

شنبه, 24 فروردین 1398 ساعت 12:03:27

رئیس دانشگاه بناب از برگزاری اولین همایش علمی ارتباط با صنعت دانشگاه بناب خبر داد.

تصویر
اولین همایش ارتباط با صنعت در دانشگاه بناب برگزار می‌شود

حسین پیری در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در خصوص برگزاری همایش‌های علمی در دانشگاه بناب اظهار کرد: این دانشگاه در راستای شعار سال ۹۸ که رونق تولید نام‌گذاری شده است، اولین همایش علمی ارتباط با صنعت را برگزار می‌کند.

وی افزود: این همایش با محوریت ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای دانشجویان و بررسی چالش‌ها در ارتباط صنعت و دانشگاه و طرح‌های پژوهشی صورت می‌گیرد.

رئیس دانشگاه بناب بیان کرد: همایش ارتباط با صنعت این دانشگاه با همکاری صاحبان صنایع استان آذربایجان شرقی، مرکز رشد بناب و انجمن‌های علمی دانشگاه بناب در تاریخ ۲۶ فروردین سال جاری برگزار می‌شود.

پیری عنوان کرد: مسابقه ایده‌پردازی و خلاقیت در راستای همایش ارتباط با صنعت در دو بخش برگزار می‌شود که بخش اول، مسابقه غیرحضوری است؛ در این بخش دانشجویان ایده‌ها و طرح‌های خود را به‌صورت مختصر و مفید برای دبیرخانه همایش می‌فرستند که ۱۰ مورد به‌عنوان ایده‌های برتر انتخاب می‌شود.

وی تصریح کرد: بخش دوم مسابقه ایده‌پردازی به‌صورت حضوری انجام می‌شود که در این بخش ۱۰ ایده برتر در بخش غیرحضوری، در روز همایش ایده خود را حداکثر در سه‌ دقیقه به همراه اسلایدهای مربوطه توضیح می‌دهند و در پایان مسابقه به ۲ ایده برگزیده جوایز نقدی اهدا می‌شود.

رئیس دانشگاه بناب در پایان خاطرنشان کرد: دانشجویان تا ۲۳ فروردین ۹۸ فرصت دارند که ایده‌های خود را به دبیرخانه همایش علمی دانشگاه بناب ارسال کنند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز