ورود اعضاء الثلاثاء 25 جوان 2019 | سه شنبه, 04 تیر 1398

استاد فیزیک هسته‌ای: ملت ایران با حماسه ۹ دی قطعنامه‌های دشمنان را بی‌ارزش کرد

دو شنبه, 10 دی 1397 ساعت 19:54:52

استاد فیزیک هسته‌ای کشور گفت: قطعنامه‌ها و بیانیه‌های دشمنان از نظر ملت ایران هیچ ارزشی ندارد و این در حماسه ۹ دی به آنها ثابت شده است.

تصویر
استاد فیزیک هسته‌ای: ملت ایران با حماسه ۹ دی قطعنامه‌های دشمنان را بی‌ارزش کرد

رسول خدابخش در حاشیه برگزاری مراسم ۹دی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری آنا در ساری با بیان اینکه، جمهوری اسلامی با تأسی از اسلام ناب محمدی (ص) همواره تلاش کرده تا در تمام حوزه‌ها عدالت و اصول انسانی رعایت کند اظهار کرد: سازمان‌های جهانی با غلتیدن در دام استکبار و لابی‌های صهیونیستی، اعتبار خود را از دست داده‌اند، قطعنامه‌ها و بیانیه‌های آنان از نظر ملت ایران هیچ ارزشی ندارد و این در حماسه ۹ دی به آنها ثابت شده است.

این استاد فیزیک هسته‌ای کشور با تأکید بر حق مسلم کشورها در استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای صراحتاً اعلام کرد که کشورهای استکباری هرگز قادر به متوقف ساختن روند توسعه کشور و پیشرفت‌های علمی خیره‌کننده دانشمندان جمهوری اسلامی نخواهند شد.

خدابخش در جواب این سؤال خبرنگار آنا که پیشرفت علمی هسته‌ای چه کمکی به نقش ایران در خاورمیانه می‌کند اظهار کرد: پیشرفت‌های غرورآفرین ملت ایران در بخش‌های مختلف علمی، سیاسی، نظامی، هوا و فضا دشمن را بشدت نگران کرده و این اقتدار ملت ایران در جامعه جهانی را ثابت کرده و سناریوی پیش پا افتاده برای انحراف افکار عمومی جهان خنثی شد.

وی گفت: اعتقاد به ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلاب باعث شد تا دانشمندان ایرانی با کمترین امکانات بتوانند پیشرفته‌ترین علوم و فنون روز جهان را بومی‌سازی کنند و حالا استکبار جهانی بیهوده تلاش می‌کند تا این اراده فرزندان ملت را متوقف کند.

این استاد فیزیک هسته‌ای کشور تأکید کرد: آموزه‌های دینی و اصول اخلاقی حاکم بر جمهوری اسلامی هرگز ساخت سلاح‌های هسته‌ای و مرگبار را مجاز نمی‌داند و با تمام توان با توسعه و ساخت این نوع سلاح‌ها مقابله خواهد کرد. ایران اسلامی بر این باور است که اقتدار با سلاح نظامی به دست نمی‌آید بلکه در سایه ایمان به ارزش‌های اصیل اسلامی و انسانی، حفظ حرمت انسان‌ها و برقراری عدالت است که نظام‌های سیاسی می‌توانند به اوج اقتدار و عظمت دست یابند.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز