ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

با درجه ISI؛ مقاله استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در مجله علمی پذیرش شد
پنج شنبه, 30 خرداد 1398 ساعت 09:07:30
مقاله هیئت علمی و دبیر هم‌اندیشی و پژوهشگر برتر سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در مجله معتبر بین‌المللی (ISI) پذیرش شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، مقاله حبیب رمضان نژاد آزاربنی در ژورنال Journal of the Brazilian Society of Mechanical Sciences and Engineering با درجه ISI پذیرفته شد. 

بر اساس این خبر، مقاله عضو هیئت علمی و استادیار گروه مهندسی مکانیک، هوافض…

اولین همایش جامع هدایت تحصیلی دانش آموزان در واحد رامسر برگزار شد
چهار شنبه, 29 خرداد 1398 ساعت 13:55:41
همایش هدایت تحصیلی با عنوان انتخاب آزادانه، تحصیل مشتاقانه با حضور دانش آموزان دوره اول متوسطه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از رامسر، علیرضا یکرنگی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در این همایش گفت: موضوع انتخاب رشته برای دانش آموزان از اهمیت بسزایی برخوردار است، خانواده ها باید از پایان پایه نهم نسبت به انتخاب رشته تحصیلی و شاخص تحصیلی اقدام…

هنرستان دخترانه سما در رامسر راه‌اندازی می‌شود
سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 14:40:10
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: سال آینده هنرستان دخترانه سما در رامسر راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، علیرضا یکرنگی عصر روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد، اظهار کرد: اولویت کاری این واحد دانشگاهی نگاه به آینده همراه با پیشرفت است.

وی گفت: در دانشگاه نیاز به علم…

معاون دانشگاه آزاد رامسر: سختی‌ها در عزم استوار امام(ره) خللی وارد نمی‌کرد
چهار شنبه, 15 خرداد 1398 ساعت 11:55:11
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: سختی‌ها در عزم استوار امام خمینی(ره) خللی وارد نمی‌کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، حجت‌الاسلام علی راستگو در نشست بصیرتی با موضوع تواضع، ساده‌زیستی و خانواده در سبک زندگی حضرت امام خمینی(ره) که ظهر امروز با حضور کارکنان، استادان و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد، اظهار ک…

رزمندگان جوان فتح خرمشهر را رقم زدند
چهار شنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 11:47:08
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: آزادسازی خرمشهر یكی از اتفاقات نشاط‌آفرین برای مردم ایران در دوران جنگ تحمیلی بود که به دست رزمندگان جوان اتفاق افتاد.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، علیرضا یکرنگی در مراسم خاطره‌گویی که صبح امروز به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر به همت معاونت فرهنگی و بسیج اساتید این واحد دانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر یكی از …

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر منصوب شد
چهار شنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 10:49:40
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در دیدار با اعضای هیأت علمی و طی حکمی سید مهدی مهنما عضو هیأت علمی و استادیار گروه مکانیک را به عنوان معاون علمی (آموزشی و پژوهشی ) منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی واحد رامسر، علیرضا یکرنگی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در دیدار با اعضای هیأت علمی این واحد دانشگاهی گفت: یکی از اهداف اصلی من برای پیشبرد اهداف دانشگاه، تعامل بیشتر با استادان و کارکنان است.
یکرنگ…

دیدار رئیس دانشگاه آزاد واحد رامسر با فرمانده سپاه شهرستان
چهار شنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 10:46:59
فرمانده سپاه ناحیه رامسر به همراه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان امروز با علیرضا یکرنگی سندی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از رامسر، علیرضا یکرنگی در این دیدار ضمن خیر مقدم گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با افتخار از بسیج دانشجویی و سپاه پاسداران که به عنوان بدنه اصلی نظام جمهوری اسلامی به شمار می روند حمایت می کند و بدون شک این نظا…

هم‌افزایی دانشگاه‌ها سطح کیفی آموزش را ارتقا می‌دهد
چهار شنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 09:39:40
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: افزایش سطح کیفی و عملی آموزش با هم‌افزایی دانشگاه‌ها محقق می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، علیرضا یکرنگی عصر امروز در دیدار با رئیس و معاونان دانشگاه فنی و حرفه‌ای ملاصدرای رامسر که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد، اظهار کرد: باید در نگاه کلی مجموعه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی را یکی بب…

دانشجویان رامسری با سیستم سازه‌ای قاب خمشی دوگانه آشنا شدند
چهار شنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 08:28:10
گروهی از دانشجویان رشته مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در بازدید از پروژه در حال ساخت آفرینش رامسر با سیستم سازه‌ای قاب خمشی دوگانه آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، صبح امروز دانشجویان مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر از پروژه در حال ساخت آفرینش بازدید علمی کردند.

در این بازدید دانشجویان درس روش‌های اجرای ساختمان در رشته مهندسی عمران با راهنمایی محمدرضا اولیایی…

هدف دانشگاه آزاد اسلامی رامسر اعتلای آموزشی دانش‌آموزان است
دو شنبه, 30 اردیبهشت 1398 ساعت 09:59:33
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی برای اعتلای آموزش و پرورش در خدمت دانش‌آموزان و خانواده بزرگ آموزش و پرورش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، علیرضا یکرنگی سندی صبح امروز در دیدار با مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامسر که در این واحد دانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با افتخار برای اعتلای آموزش و پرورش در خدمت دانش‌آموزان و خانواده بزرگ…