ورود اعضاء الأربعاء 26 جوان 2019 | چهار شنبه, 05 تیر 1398

شورای عالی انقلاب فرهنگی فراخوان بورسیه برگزار می کند
یک شنبه, 05 خرداد 1398 ساعت 12:40:59
رئیس هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: فراخوان بورسیه برای افرادی که دارای حکم بورس و مدرک دکتری هستند از نیمه دوم سال جاری فعال می شود.

رئیس هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: فراخوان بورسیه برای افرادی که دارای حکم بورس و مدرک دکتری هستند از نیمه دوم سال جاری فعال می شود.

محمدعلی کی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، اظهار کرد: این فراخوان م…

پیوست فرهنگی باید در اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی لحاظ شود
چهار شنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 09:32:43
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پیوست فرهنگی باید همواره در امور دانشگاه رعایت و جزء ملاحظات قرار بگیرد.

بیژن رنجبر در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره اقدامات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در دوران جدید مدیریتی گفت: مقوله فرهنگی در حوزه دانشگاه بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی افزود: ما اعتقاد داریم که کارکرد د…

تقویت تشکل‌های دانشجویی اولویت فرهنگی دانشگاه آزاد مازندران
شنبه, 31 فروردین 1398 ساعت 16:03:30
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: باید یکی از اولویت‌های مهم فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تقویت و فعال‌کردن تشکل‌های دانشجویی باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بهشهر، حجت‌الاسلام سیدحسین ابراهیمیان روز گذشته در نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر در سال ۹۸ اظهار کرد: شورای فرهنگی عالی‌ترین مقام تصمیم‌گیرنده درباره مسائل فرهنگی هر واحد دانشگاهی است؛ بنابرا…

لزوم تشکیل اتاق فکر برای انتقال مفاهیم قرآنی به دانشجویان
دو شنبه, 06 اسفند 1397 ساعت 10:33:41
معاون فرهنگی دانشگاه‌ آزاد اسلامی مازندران گفت: برای تبیین مفاهیم قرآنی به دانشجویان نیازمند تشکیل اتاق فکر هستیم تا بتوانیم فرهنگ قرآنی را به آنان انتقال دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، حجت‌الاسلام سید‌حسین ابراهیمیان صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: احیای فرهنگ قرآن و عترت (ع) در دانشگاه و تجلیل از قرآن‌پژوهان در تبیین اندیشه‌های قرآنی اثرگذار است.

معاون فرهنگ…

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان تمدید شد
یک شنبه, 05 اسفند 1397 ساعت 09:26:38
فرصت ثبت‌نام و ارسال آثار به سومین دوره جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان تا ۱۷ اسفندماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سومین جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان با محوریت کتاب‌های دینی، اخلاق و تربیتی کتاب‌های ادبی و هنری و کتاب‌های اجتماعی و سیاسی برگزار می‌شود. فرصت ثبت نام و ارسال آثار به سومین دوره …

حجت‌الاسلام حسینی کارنامی: ازدواج دانشجویی به سبک ساده الگوی جوانان قرار بگیرد
شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 20:28:51
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: ازدواج دانشجویی به سبک ساده می‌تواند نماد جامعه و جوانان قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری،  حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی‌کارنامی صبح امروز در جشن ازدواج دانشجویی ۵۰ زوج دانشجوی دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان مازندران که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد، اظهار کرد: بیشتر زوجین با روحیه فرد‌گرایی به …

امام جمعه نکا: کم و کسری را باور داریم اما افتخارات را نباید نادیده بگیریم
جمعه, 19 بهمن 1397 ساعت 12:08:31
امام جمعه نکا با اشاره به اینکه ما کم و کسری ‌را باور داریم، گفت: افتخارات و پیشرفت را هم نباید نادیده بگیریم، مهم‌تر از اینها عزت و شرافتی است که به‌وجود آمده است،

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، همایش گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب با عنوان انقلاب فاطمی اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران واحد ساری برگزار شد.

امام جمعه شهرستان نکا در این مراسم اظهار کرد: همزمان با ایام دهه فجر، در ایام شه…

صالحی: ولایت‌پذیری ستون و اساس انقلاب اسلامی است
سه شنبه, 16 بهمن 1397 ساعت 20:06:26
رئیس دبیرخانه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: اساس انقلاب اسلامی ولایتمداری است، مردمی که در ۴۰ سال گذشته نقش خود را به خوبی ایفا کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، محمد صالحی صبح امروز در همایش گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب با عنوان انقلاب فاطمی که در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران واحد ساری برگزار شد، اظهار کرد: اساس انقلاب اسلامی مردم‌محوری است، مردمی که بااراده…

مهلت ارسال اثر به پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال تمدید شد
شنبه, 08 دی 1397 ساعت 14:32:56
پژوهشگران داخلی و خارجی تا پانزدهم دی‌ماه فرصت دارند تا آثار پژوهشی خود را در حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مهلت ارسال اثر به این جشنواره تا ۱۵ دی ۹۷ تمدید شد.

بر اساس این اعلام، پژوهشگران، نویسندگان، استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا ۱۵ دی ۱…

صدرالحسینی در گفتگو با آنا: سوءاستفاده فتنه‌گران و دخالت بیگانگان از عوامل ایجاد ۹ دی بود
دو شنبه, 03 دی 1397 ساعت 08:45:06
کارشناس و تحلیلگر مسائل غرب آسیا، سوءاستفاده فتنه‌گران و دخالت بیگانگان را از مهم‌ترین عوامل ایجاد حماسه ۹ دی در کشور بیان کرد.

سیدرضا صدرالحسینی در حاشیه کرسی آزاداندیشی تبیین اهمیت برگزاری جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: امروز با تقسیم‌بندی در حوزه دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی اعم از سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، دفا…