ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

تلاش‌ دانشگاه آزاد اسلامی بابل در گسترش مرزهای اقتصاد دانش‌بنیان
یک شنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 14:12:35
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل گفت: این دانشگاه با ۳۶ هزار دانش‌آموخته در سی و سومین بهار علمی خود قرار دارد و در راه گسترش مرزهای اقتصاد دانش‌بنیان تلاش می‌کند.

وحید فلاح در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بابل با توجه به مناسبت ۲۵ خرداد سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه به بعد فرهنگی انقلاب اسلامی که همه مراکز آموزشی و دانشگاهی به‌صورت تعطیل درآمده بو…

اعضای شورای مرکزی تشکل اسلامی سیاسی استادان تعیین شدند
چهار شنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 14:19:24
اعضای شورای مرکزی تشکل اسلامی سیاسی استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل تعیین شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، مجمع عمومی و انتخابات تشکل مجمع اسلامی استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با انتخاب اعضای شورای مرکزی برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در این جلسه نقش مجمع اسلامی استادان را بسیار حایز اهمیت دانس…

فلاح در گفتگو با آنا: دین‌داری و آزادی ملت‌ها دغدغه همیشگی امام خمینی(ره) بود
چهار شنبه, 15 خرداد 1398 ساعت 11:44:52
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: امام خمینی(ره) در حرکت‌های مجاهدانه و مردم‌داری بی‌نظیر بود و در دین‌داری و آزادی ملت‌ها همیشه دغدغه داشت.

وحید فلاح در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بابل درباره شخصیت امام خمینی(ره) بیان کرد: آگاهی ایشان در سیاست‌های جهانی هوشمندانه بود و به همین دلیل شخصیت دینی، مذهبی و سیاسی جهانی محسوب می‌شود.

وی افزود: عشق به آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی تا حصو…

شب قدر، تجلی پرتو الهی در عالم
یک شنبه, 05 خرداد 1398 ساعت 12:07:38
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: شب قدر تجلی پرتو الهی در عالم است که رحمت خاص آن شامل بندگان مؤمن و سرشار از سلامت و رحمت است.

نقی سنایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بابل با تسلیت شهادت حضرت علی علیه‌السلام درباره فضیلت‌های شب قدر گفت: شب قدر، شبی بافضیلت بوده و بهترین اسرار الهی در آن نهفته است. نزول قرآن از وقایع و حوادث عظیم شب قدر بود تا بشر را از گمراهی نجات دهد.…

دانشگاه آزاد اسلامی به توزیع عدالت آموزش در کشور کمک کرد
چهار شنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 08:26:40
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در گسترش فضای آموزشی، فرهنگی و پژوهشی موفق بوده و به توزیع عدالت آموزشی در کشور کمک کرد.

وحید فلاح در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بابل با تبریک سی‌و‌هفتمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نهاد علمی و فرهنگی برخاسته از انقلاب اسلامی بوده که به فرمان حضرت امام خمینی(ره) برای توسعه علمی و گسترش آن در جام…

روزه بهترین راه معالجه و تندرستی است
دو شنبه, 30 اردیبهشت 1398 ساعت 13:38:31
رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: همان گونه که جسم برای ادامه حیات به غذا نیاز دارد، معنویت روح هم نیاز اساسی برای انسان است.

سعید علی نژاد معلم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایسکانیوز در بابل در پاسخ به این سؤال که روزه گرفتن برای انسان چه فوائدی دارد، عنوان کرد: فوائد و آثار روزه گرفتن بر سلامتی انسان یک امر مهم ضروریست، با عنایت به اینکه لزوم روزه داری در تمام ادیان تأکید…

ماه مبارک رمضان، فرصت خوبی برای تزکیه و تطهیر نفس است
چهار شنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 14:48:42
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: ماه مبارک رمضان، فرصت خوبی براب تزکیه وتطهیر نفس است، اهل ایمان باید از ایام و لیالی آن استفاده کنند.

به گزارش ایسکانیوز، همزمان با ماه مبارک رمضان کارگاه دوره‌ای تفسیر سوره حشر با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد الزهرا(س)دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار می‌شود.

مدرس این دوره و عضو هیئت علمی واحد بابل در گفتگو با …

تجلیل از ۱۷ برگزیده سیزدهمین دوره نمایشگاه نماز و نیایش
سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398 ساعت 13:02:34
۱۷ تن از برگزیدگان سیزدهمین دوره نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و علمی نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در دانشگاه آزاد اسلامی بابل تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، عصر روز گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در مراسمی ۱۷ تن از برگزیدگان سیزدهمین دوره نمایشگاه آثار فرهنگی، هنری و علمی نماز و نیایش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران تجلیل شد.

رئیس اداره فرهنگی دانشگاه آز…

سعادت دنیوی و اخروی در گرو تلاوت قرآن و دین‌مداری است
دو شنبه, 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:50:13
کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل اظهار کرد: با تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان نیل به سعادت دنیوی و اخروی و دین‌مداری حاصل و موجب تعالی بشر می‌شود.

فرشته عباس‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بابل‌ اظهار کرد: انس با قرآن کریم و اهل بیت(ع) روح و جسم انسان را نورانی و حضور در محافل قرآنی سبب آرامش و تقویت زندگی است.

مدرس قرآن کریم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با تبریک ماه مبارک رمضان، ماه…

فعال‌سازی ساها مهم‌ترین هدف دانشگاه آزاد اسلامی بابل است
شنبه, 21 اردیبهشت 1398 ساعت 08:58:58
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل گفت: فعال‌سازی ساها(سامانه آزمایشگاه‌های همکار آزاد) و تولید محتوای علمی و پژوهشی و کاربرد آن در جامعه‌ از اهداف واحد بابل است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، وحید فلاح صبح امروز در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل که به‌منظور بررسی مشکلات صنفی دانشجویان برگزار شد، اظهار کرد: دانشجویان ولی‌نعمت ما هستند و لازم است برای فراهم‌کردن تجهیزات آموزشی، رفاهی و ه…