Banner
ورود اعضاء الإثنين 20 جانفييه 2020 | دو شنبه, 30 دی 1398

گرامیداشت سردار دل‌ها در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

چهار شنبه, 18 دی 1398 ساعت 15:16:47

استادان و دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور با حضور در مراسم گرامیداشت سردار شهید سپهبد سلیمانی یاد و خاطره او را گرامی داشتند.

تصویر
گرامیداشت سردار دل‌ها در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا، مراسم گرامیداشت شهادت سردار دل‌ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان کنگاور، رئیس و جمعی از کارکنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در این دانشگاه برگزار شد.

ایستگاه صلواتی و امضای طومار محکومیت به‌مناسبت بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در آموزشکده فنی و حرفه‌ای سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برپاشد.

در این مراسم که با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار شد، نماینده ولی‌فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد، معاون فرهنگی دانشجویی و معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی «سما» و جمع از دانشجویان، استادان و دانشگاهیان حضور داشتند و با امضای طوماری بر لزوم تداوم راه این شهید و استقامت و استکبارستیزی تأکید کردند.

دانشگاهیان در این طومار با محکومیت ترور سردار جبهه مقاومت اسلامی سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار اعلام کردند: «مقام شهدا را جز شاهدان حقیقت، کسی نمی‌فهمد و حقیقت را چشمی غیر از دل، نمی‌تواند دید. شهدا رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته‌اند. شهادت، مرز زمین و هل «آسمان است و شهدا، مرزبانان هماره بیداری. فریاد ممتد شهید در ثانیه زمان جاری است؛ فریادی که ریشه در سیدالشهدا دارد.»

جمعی از استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان با  برپایی مراسم عزاداری با شهید سرافراز سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی میثاق بستند.

شرکت‌کنندگان در این مراسم با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و محکوم کردن حمله ناجوانمردانه آمریکای جنایتکار بر ادامه راه آن شهید والامقام تأکید کردند و با شهید سلیمانی عهد و میثاق مجدد  بستند.

در این مراسم بیانیه‌ای ضد رژیم تروریست آمریکا توسط فرمانده بسیج دانشجویی واحد شیروان قرائت شد و به مناسبت شهادت این سردار سرافراز مداحان اهل بیت مداحی و نوحه‌سرایی کردند.

مراسم ميثاق دانشگاهيان استان خراسان شمالی با سردار دل‌ها به ميزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد‎ برگزار شد.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید