Sign in | الثلاثاء 30 مي 2023 | سه شنبه, 09 خرداد 1402

کرمانیان: ایجاد مرکز ارگانیک محصولات باغی و کشاورزی در دانشگاه آزاد اسلامی بابل ضروری است

سه شنبه, 16 فروردین 1401 ساعت 09:26:41

نوشته شده توسط : علی سهیل

دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران ایجاد مرکز ارگانیک محصولات باغی و کشاورزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل را مهم و ضروری قلمداد کرد.

تصویر
کرمانیان: ایجاد مرکز ارگانیک محصولات باغی و کشاورزی در دانشگاه آزاد اسلامی بابل ضروری است

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بابل، حسین کرمانیان در دیدار نوروزی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه فرهنگی و علمی خدمات قابل توجهی به آموزش عالی کشور کرده و سعی و تلاش مدیریت و همکاران واحد بابل قابل تحسین است و استفاده بهینه از امکانات و تحهیزات آزمایشگاهی این دانشگاه در راستای اهداف شهر بابل و برنامه‌های دانشگاه با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری ضروری است.

وی افزود: مجموعه تحقیقاتی، آموزشی و کشاورزی رجه واحد بابل دارای ظرفیت بسیار بالاست و مدیریت جهادی و انقلابی در پویایی و حرکت جهادی این مرکز نقش بسزایی داشته است.

کرمانیان یادآور شد: استادان و نخبگان علمی دانشگاه آزاد اسلامی در تحقق شعار سال به ما کمک کرده و در راستای نهادینه و محقق کردن شعار «تولید دانش‌بنیان اشتغال آفرین» به دانشجویان، مهارت آموزش دهند و در تولید محصولات علمی و کاربردی تلاش کنند.

دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: دکتر طهرانچی در بازدید از واحد بابل ظرفیت‌های این دانشگاه را مطلوب خواند؛ بنابراین با توجه شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری در حوزه دانش‌بنیان، ایجاد مرکز ارگانیک محصولات باغی و کشاورزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل امر مهم و ضروری است.

ایجاد مرکز ارگانیک محصولات باغی و کشاورزی در دانشگاه آزاد اسلامی بابل ضروری است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل هم در این دیدار به ارائه گزارش عملکردی از واحد بابل پرداخت و گفت: برنامه ریزی و تلاش برای اجرایی شدن رهنمودهای مقام معظم رهبری و ارتقای سطح علمی دانشجویان از مهم‌ترین اولویت‌های کاری در سال پیش رو است.

سیدمیرالله حسینی افزود: به کارگیری استادان نخبه و متخصص در حوزه پژوهش برای پیشبرد اهداف دانشگاه و هم اندیشی علمی در راستای تولید محتوا نقش بسزایی در تحقق شعار سال دارد.

رئیس واحد بابل بیان کرد: با توجه به حضوری شدن کلاس درس دانشجویان فعالیت‌های فرهنگی به‌ویژه موضوع مهدویت در دانشگاه پررنگ تر خواهد شد و با کمک دانشجویان بسیجی و تشکل‌های دانشجویی در راستای اهداف انقلاب اسلامی گام برمی‌داریم.

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته