Banner
ورود اعضاء الأربعاء 22 جانفييه 2020 | چهار شنبه, 02 بهمن 1398

هنرآموزان در کنار کسب مهارت‌ باید اخلاق و معنویات را ارتقا دهند

یک شنبه, 23 تیر 1398 ساعت 15:29:15

سرپرست سمای واحد آیت‌الله آملی گفت: در حوزه مهارتی هنرآموزان باید مهارت‌هایی را بیاموزند و این مهم باید در کنار ارتقای اخلاقی و معنوی انجام شود.

تصویر
هنرآموزان در کنار کسب مهارت‌ باید اخلاق و معنویات را ارتقا دهند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از آمل، روزبه نصیری صبح امروز در جشن یک‌سالگی هنرستان تربیت‌بدنی سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی با بیان اینکه هنرستان تربیت‌بدنی سال گذشته با امکانات کم‌نظیر در جوار دانشگاه به بهره‌برداری رسید، اظهار کرد: با حمایت‌های فاضل لاریجانی رئیس این واحد دانشگاهی همه امکانات دانشکده تربیت‌بدنی که در نوع خود کم‌نظیر است به همراه فضای آموزشی مطلوب در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است که شاهد میزان رضایت بالا بین خانواده‌ها هستیم.

وی افزود: سال گذشته قرار بود این هنرستان با حضور علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال افتتاح شود که به‌دلیل تقارن با یک بازی بین‌المللی این امکان میسر نشد و امسال در نخستین سالگرد راه‌اندازی هنرستان تربیت‌بدنی شاهد حضور این چهره محبوب ورزشی کشورمان هستیم.

سرپرست سمای واحد آیت‌الله آملی با بیان اینکه بر اساس سیاست‌های مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در مدارس سما رسالت‌هایی را بر عهده داریم، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین رسالت‌های ما ارتقای سطح علمی، مهارتی و اخلاقی دانش‌آموزان مدارس سماست.

نصیری مطرح کرد: وقتی می‌گوییم وظیفه ما تربیت دانش‌آموزانی در تراز انقلاب اسلامی است، یعنی دانش‌آموز مدرسه و هنرستان سما باید بهترین معلم و دانش‌آموز را داشته باشد و بالاترین معدل را کسب کند.

وی تصریح کرد:‌ در حوزه مهارتی نیز هنرآموزان باید مهارت‌هایی را بیاموزند تا بعد از پایان درس بتوانند مستقیم جذب بازار کار شوند و این در کنار ارتقای اخلاقی و معنوی باید انجام شود.

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان هم در این مراسم با بیان اینکه دانش‌آموزان مدارس سما نباید وقت خود را تلف کنند، گفت: دانش‌آموزان علاوه بر برنامه‌های کاری مدرسه حتماً در فوق‌برنامه‌ها و دوره‌های مهارت‌آموزی شرکت کنند.

علیرضا فغانی با بیان اینکه امکانات خوبی برای دانش‌آموزان فراهم شده است، بیان کرد: دانش‌آموزان نباید فرصت‌ها را از دست بدهند و باید برای آینده برنامه داشته باشند.

مدیر هنرستان تربیت‌بدنی سمای آمل نیز تصریح کرد: بر اساس سیاست‌های سازمان مرکزی سال گذشته هم در بعد علمی و مهارتی و هم در بعد دینی و مذهبی برنامه‌های متنوعی را برای دانش‌آموزان اجرا کرده‌ایم.

مجتبی هدایتی افزود: سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جشنواره فرهنگی و ورزشی را برای نخستین‌بار بین دانش‌آموزان برگزار کردیم که برگزیدگان این جشنواره در این مراسم تجلیل می‌شوند.

به گزارش آنا،‌ در این مراسم از محمد یزدانی یکی از دبیران هنرستان تربیت‌بدنی سمای آمل که در مسابقات جهانی دومیدانی کارگری کشور اسپانیا دو مدال طلا و برنز به دست آورده بود، تجلیل شد و نیز از سوی فاضل لاریجانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی علیرضا فغانی و مهدی سیدعلی دانشجویان دکتری تربیت‌بدنی این دانشگاه به دلیل درخشش در عرصه ملی و بین‌المللی تجلیل شدند.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید