Banner
ورود اعضاء الخميس 19 سبتمبر 2019 | پنج شنبه, 28 شهریور 1398

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور منصوب شد

یک شنبه, 12 خرداد 1398 ساعت 09:00:15

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان نور با صدور حکمی معاون علمی این دانشگاه را منصوب کرد.

تصویر
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور منصوب شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با صدور حکمی،  حبیب‌الله آدرنگ را به‌عنوان معاون علمی (آموزشی و پژوهشی) این واحد منصوب و از خدمات ارزنده علی توسلی معاون سابق قدردانی و تشکر کرد.

محمد احمدی صبح امروز در مراسم معارفه معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با بیان اینکه مدیریت امانتی است که به افراد محول می‌شود و پذیرش مسئولیت بار سنگینی برای افراد بوده، اظهار کرد: مسئولیت تکلیفی است که به افراد واگذار می‌شود و این مسئولیت برای هیچکس باقی نمی‌ماند؛ اما مهم این است که در مدت زمان حضور چه‌قدر توانسته است مثمرثمر و اثربخش باشد.

وی با یادآوری تأکیدات دکتر طهرانچی مبنی بر استاندارسازی دوره دکتری افزود: یکی از اهداف ما در این واحد دانشگاهی پیگیری استانداردسازی مقطع دکتری از جمله نحوه برگزاری آزمون جامع، شیوه ارتقای کیفیت ارزشیابی آموزشی و تقویت آموزش‌های دوره‌ای و تقویت بنیه علمی زبان دانشجویان مقطع دکتری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور اظهار کرد: بخش پژوهش این واحد دانشگاهی باید فعال‌تر از قبل به فعالیت خود ادامه دهد و بتواند از استادان توانمند و مؤثر در این امر استفاده کند.

احمدی به حرکت دانشگاه به سمت شرکت‌های دانش‌بنیان، تولیدات و درآمدهای غیرشهریه‌ای اشاره کرد و افزود: مرکز رشد، باشگاه پژوهشگران جوان و آزمایشگاه همکار این دانشگاه راه‌اندازی شده و تا حدودی توانسته‌ایم موفق عمل کنیم؛ اما باید فعالیت‌های گسترده‌ای در این بخش‌ها صورت گیرد تا بتوانیم در بخش درآمدهای غیرشهریه‌ای خوب و مؤثر گام برداریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با بیان اینکه معاونت علمی در دو بخش آموزش و پژوهش فعالیت می‌کند و بخش دانش‌آموختگان نیز به این حوزه محول شده است و مجموعه کاری پرحجم و مسئولیت سنگینی برعهده دارد، افزود: باید سعی کنیم با کمک استادان و کارکنان و با دلسوزی، همدلی و تلاش مضاعف در فضایی صمیمی فعالیت کنیم و در همه امور تکریم ارباب رجوع، صداقت و امانتداری را سرلوحه کارمان قرار دهیم تا بتوانیم این واحد دانشگاهی به شرایط مطلوب و ایده‌آل برسانیم.

به گزارش آنا، حبیب‌الله آدرنگ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور است.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز