Banner
ورود اعضاء الجمعة 29 مي 2020 | جمعه, 09 خرداد 1399

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی بابل معرفی شد

یک شنبه, 16 تیر 1398 ساعت 13:11:06

سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در مراسمی با حضور اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه معرفی شد.

تصویر
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی بابل معرفی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، وحید فلاح صبح امروز در آیین تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل بر اصل جامعیت در تصمیم‌گیری و رعایت قانون تأکید و اظهار کرد: مسئولیت یک امانت است و باید به نحو مطلوب به آیندگان سپرده شود و قانون‌مداری اصل امانت است.

وی افزود: استان مازندران از جمله استان‌هایی است که در خط قرمز انرژی قرار دارد و کاهش مصرف و مدیریت هزینه به منزله سرمایه‌گذاری در یک سیستم است و رعایت این عمل علاوه بر تابستان باید به‌طور جدی در طول سال انجام شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل ادامه داد: تکریم ارباب رجوع یعنی در عین حال که آنها را می‌پذیریم و به حرف‌های دانشگاهیان توجه می‌کنیم، نیاز است بعضی وقت‌ها نه را تجربه کنیم و بحث اولویت‌بندی در این خصوص بهترین روش کاری است.

فلاح تصریح کرد: دانشگاه محل کسب علم، دانش، فرهنگ و تولید محتوای علمی و فرهنگی است و پاسخ‌ها باید عقلانی، علمی و مبتنی بر استعدلال باشد و الزاماً مشورت را نباید نادیده گرفت.

در این جلسه از تلاش‌های ناصرعلی یدالله‌زاده طبری معاون سابق توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل قدردانی و ایمان دادشی به عنوان معاون این حوزه معرفی شد.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید