Banner
ورود اعضاء السبت 23 جانفييه 2021 | شنبه, 04 بهمن 1399

مسابقات پهلوانی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر برگزار می‌شود

یک شنبه, 02 تیر 1398 ساعت 09:34:15

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت: به‌منظور ارج نهادن به فرهنگ پهلوانی، مسابقات پهلوانی کشور را در واحد دانشگاهی قائمشهر برگزار می‌کنیم.

تصویر
مسابقات پهلوانی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر برگزار می‌شود

عباس رحیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در ساری، اظهار کرد: داشتن جامعه‌ای پاک و منزه از نظر رفتاری نیازمند شناسایی و معرفی الگوهای شخصیتی است.

وی تأکید کرد: جوان ورزشکار لازم است در وهله نخست در فضای آموزشی و تحصیلی رشد و تکامل یابد تا در بزنگاه‌های اجتماعی، رویدادها و اتفاقات برجسته و تعیین‌کننده، هدایت‌کننده باشد.

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری ورزش را عامل پیشرفت و مقابله با هنجار اجتماعی دانست و افزود: در ورزش که مقوله مورد علاقه یکسان در جامعه است، بیش از دیگر اقشار می‌توان نخبگان را شناخت چون به‌سرعت  مورد توجه قرار می‌گیرند و هنجارها را از ناهنجارها تفکیک و به جامعه سیر اخلاقی و فکری مطلوب می‌دهند.

رحیمی گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی از همان آغاز فعالیت به تلفیق ورزش در کنار معرفت‌های اخلاقی توجه شده و در واقع پهلوان‌پروری به‌عنوان زینت ورزش مدنظر قرار داشته و این‌گونه شده که دلاوران و پهلوانانی نظیر شاهرخ صداقتی‌زاده به‌عنوان دانشجو و حال استاد و چهره‌هایی نظیر مهدی باغبانان، میثم قنبری و جابر صادق‌زاده به‌عنوان پهلوانان این مرزوبوم معرفی و مورد تمجید و البته اطمینان آحاد مردم قرار گرفتند که جملگی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری و مازندران برخاسته‌اند.

وی تصریح کرد: به‌منظور ارج نهادن به فرهنگ پهلوانی و تأسی و تلاش در این مسیر تقدیس شده مسابقات پهلوانی کشور را تیرماه ۹۸ در دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائمشهر برگزار می‌کنیم.

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری ورزش در کنار تعلیم و تربیت را مهم خواند و اظهار کرد: پرورش روح و جسم نیازمند تفکر و هدایت فرهیختگان و اندیشمندان است، باشد که با این اتفاق و اقدام بتوانیم به توسعه این آیین که به‌مرور باید به‌عنوان بدعت نهادینه شود، یاری‌ رسانیم.

اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته