ورود اعضاء الثلاثاء 23 جوييه 2019 | سه شنبه, 01 مرداد 1398

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رامسر معرفی شد

سه شنبه, 04 تیر 1398 ساعت 14:00:00

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با حضور مسئول و معاونان سازمان بسیج اساتید استان مازندران معرفی شد.

تصویر
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رامسر معرفی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، دوشنبه شب مراسم معارفه محمدتقی یحیی‌پور شیخ زاهد به‌عنوان مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با حضور مسئول و معاونان سازمان بسیج اساتید استان مازندران و هیئت‌رئیسه این واحد دانشگاهی برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران در این جلسه با قدردانی و تشکر از تلاش مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر و تبریک روز بسیج اساتید، ساماندهی استادان انقلاب، شکل‌گیری تفکر بسیجی و استادان تراز انقلاب را از مهم‌ترین دلایل تأسیس بسیج اساتید دانست.

رحمت عباس‌تبار افزود: نیاز به تشکیل ستادی واحد برای هماهنگی بین تمام مجموعه‌های بسیجی در دانشگاه بیش‌ازپیش حس می‌شود تا همه بسیجیان جامعه نخبگانی متحدالشکل به انجام امور بپردازند.

وی اضافه کرد: همان‌طور که بسیج دانشجویی در انجام برخی از امور مرتبط به دانشجویان خوب عمل کرده است؛ بسیج اساتید نیز در انجام کارهایی قدرتی فراتر از دیگر مجموعه‌ها را دارد و هم‌افزایی بین این دو مجموعه همراه با ابتکار و نوآوری و خلاقیت نیز برای انقلاب و فعالیت انقلابی مثمر خواهد بود.

مسئول سازمان بسیج اساتید مازندران بیان کرد: بسیج به‌عنوان بازوی توانمند دانشگاه باید به کمک جامعه و دانشگاه و مدیران دانشگاهی بشتابد و با رویکرد حل‌المسائلی به برطرف کردن مشکلات کشور بپردازد و ظرفیت بالای خود را نشان دهد.

عباس‌تبار با تأکید بر ضرورت توجه ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب ادامه داد: در گام دوم انقلاب در مرحله دولت‌سازی هستیم و با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب باید در جامعه حضور، ظهور و بروز بیشتری داشته باشیم و در جنبشی استادی به‌عنوان فرماندهان دانشگاه و جامعه با برنامه و ابزار علمی به حل مشکلات مردم بپردازیم.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز