ورود اعضاء الجمعة 21 جوان 2019 | جمعه, 31 خرداد 1398

لزوم تشکیل اتاق فکر برای انتقال مفاهیم قرآنی به دانشجویان

دو شنبه, 06 اسفند 1397 ساعت 10:33:41

معاون فرهنگی دانشگاه‌ آزاد اسلامی مازندران گفت: برای تبیین مفاهیم قرآنی به دانشجویان نیازمند تشکیل اتاق فکر هستیم تا بتوانیم فرهنگ قرآنی را به آنان انتقال دهیم.

تصویر
لزوم تشکیل اتاق فکر برای انتقال مفاهیم قرآنی به دانشجویان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، حجت‌الاسلام سید‌حسین ابراهیمیان صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: احیای فرهنگ قرآن و عترت (ع) در دانشگاه و تجلیل از قرآن‌پژوهان در تبیین اندیشه‌های قرآنی اثرگذار است.

معاون فرهنگی دانشگاه‌ آزاد اسلامی مازندران اظهار کرد: اجرای دقیق برنامه‌های سند راهبردی فرهنگی و بخشنامه‌های ارسالی معاونت فرهنگی دانشجویی سازمان مرکزی مهم‌ترین اهداف فرهنگی واحدها قرار گیرد.

ابراهیمیان رعایت دستورالعمل آراستگی و رفتاری در دانشگاه آزاد اسلامی را ضروری خواند و ادامه داد: گسترش و نهادینه‌کردن ارزش‌های‌انسانی به‌ویژه فرهنگ حجاب و عفاف در فضای دانشجویی امری مهم و ضروری است.

در ادامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل به بیانیه مقام معظم رهبری که به بیانیه «گام دوم انقلاب» معروف است اشاره کرد و گفت: به‌کارگیری جوانان و فرصت‌سازی برای آنها برای کسب علم و دانش، قدرت تحلیل سیاسی، رعایت دین‌داری و پاکدامنی یکی از وظایف مهم ما دانشگاهیان است.

وحید فلاح پرهیز از موازی‌کار در حوزه فرهنگی را مهم دانست و بیان کرد: برنامه‌های فرهنگی باید با منویات مقام معظم رهبری در بیانیه «گام دوم انقلاب» همراه باشد و مشارکت دانشجویان در این مورد باید پررنگ‌تر باشد.

به گزارش آنا، گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) مقام مادر و روز زن، اعزام دانشجویان بسیجی به اردوی فرهنگی زیارتی راهیان نور، فضاسازی علمی و فرهنگی در مسجد دانشگاه، نشست ویژه بانوان دانشگاه در راستای مطالبات فرهنگی و پیشنهاد برگزاری همایش سواد رسانه‌ای اهميت آموزش آن برای دانشگاهیان در این جلسه به تصویب رسید.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز