ورود اعضاء الإثنين 19 أوت 2019 | دو شنبه, 28 مرداد 1398

فعال‌سازی ساها مهم‌ترین هدف دانشگاه آزاد اسلامی بابل است

شنبه, 21 اردیبهشت 1398 ساعت 08:58:58

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل گفت: فعال‌سازی ساها(سامانه آزمایشگاه‌های همکار آزاد) و تولید محتوای علمی و پژوهشی و کاربرد آن در جامعه‌ از اهداف واحد بابل است.

تصویر
فعال‌سازی ساها مهم‌ترین هدف دانشگاه آزاد اسلامی بابل است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، وحید فلاح صبح امروز در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل که به‌منظور بررسی مشکلات صنفی دانشجویان برگزار شد، اظهار کرد: دانشجویان ولی‌نعمت ما هستند و لازم است برای فراهم‌کردن تجهیزات آموزشی، رفاهی و همه حقوق و تعهداتی که به آنها داریم، تلاش کنیم. 

وی با تأکید بر اهمیت حضور دانشجویان در فعالیت‌های علمی بیان کرد: انگیزه لازم برای ارتقای کیفیت علمی و فرهنگی موضوع بسیار مهم و در عین حال برای تقویت دانشجویان اثرگذار است.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه دانشگاه و دانشجو جزئی از جامعه است، افزود: رعایت قوانین اجتماعی و توجه به قشر فرهیخته جامعه در راستای اهداف دانشگاه آزاد اسلامی باید در حوزه‌های مختلف دانشگاه نهادینه شود.

فلاح تأکید کرد: فعال‌سازی آزمایشگاه‌های ساها و تولید محتوای علمی و پژوهشی و کاربرد آن در جامعه‌  مهم‌ترین هدف و وظیفه کاری حوزه‌های معاونت علمی و توسعه و مدیریت منابع دانشگاه است.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز