ورود اعضاء الإثنين 19 أوت 2019 | دو شنبه, 28 مرداد 1398

سعادت دنیوی و اخروی در گرو تلاوت قرآن و دین‌مداری است

دو شنبه, 23 اردیبهشت 1398 ساعت 09:50:13

کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل اظهار کرد: با تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان نیل به سعادت دنیوی و اخروی و دین‌مداری حاصل و موجب تعالی بشر می‌شود.

تصویر
سعادت دنیوی و اخروی در گرو تلاوت قرآن و دین‌مداری است

فرشته عباس‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بابل‌ اظهار کرد: انس با قرآن کریم و اهل بیت(ع) روح و جسم انسان را نورانی و حضور در محافل قرآنی سبب آرامش و تقویت زندگی است.

مدرس قرآن کریم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با تبریک ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن گفت: بدون القای مفاهیم کافی نمی‌توان در سایه قرآن کریم عامل به آن شد، طهارت و عمل به دستورات کتاب آسمانی معنویت و معرفت را افزایش می‌بخشد.

نفر سوم هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی کلام الهی را برکت زندگی خود دانست و اظهار کرد: در زندگی خصوصی و اجتماعی هر آنچه را از کلام خداوند سبحان طلب کردم؛ اثر وضعی آن را لمس کردم و آرامش فعلی خود را مدیون وجود قرآن مجید می‌دانم.

کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل افزود: هدف از قرائت قرآن باید نشر و ترویج فرهنگ تلاوت آن، ترویج سبک زندگی قرآنی و در مسیر هدایت قرارگرفتن باشد؛ تا محصول محتوای قرآنی در فعالیت‌های کاری نمود پیدا کند.

عباسپور تأکید کرد: سبک زندگی قرآنی و تلاوت قرآن زیبا زینتی است برای مومنأن و اهل دل که با کوشش و تلاش در پرتو نور الهی در ماه مبارک رمضان به دست می‌آید.

وی اظهار کرد: با تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان نیل به سعادت دنیوی و اخروی و دین‌مداری حاصل و موجب تعالی بشر می‌شود.

به گزارش آنا، فرشته عباس‌پور کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور که ب

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز