Banner
ورود اعضاء الخميس 19 سبتمبر 2019 | پنج شنبه, 28 شهریور 1398

معاون دانشگاه آزاد رامسر: سختی‌ها در عزم استوار امام(ره) خللی وارد نمی‌کرد

چهار شنبه, 15 خرداد 1398 ساعت 11:55:11

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: سختی‌ها در عزم استوار امام خمینی(ره) خللی وارد نمی‌کرد.

تصویر
معاون دانشگاه آزاد رامسر: سختی‌ها در عزم استوار امام(ره) خللی وارد نمی‌کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از رامسر، حجت‌الاسلام علی راستگو در نشست بصیرتی با موضوع تواضع، ساده‌زیستی و خانواده در سبک زندگی حضرت امام خمینی(ره) که ظهر امروز با حضور کارکنان، استادان و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد، اظهار کرد: امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و از شخصیت‌های بزرگ سیاسی جهان بوده و گرامیداشت سالگرد ارتحال ایشان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: امام خمینی(ره) مظهر صبر و بردباری بودند، كوه مشكلات در دریای دل ایشان، حتی كوچك‌ترین موجی ایجاد نکرده و سختی‌ها در عزم استوار آن مرد بزرگ خللی وارد نمی‌کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر پس از بیان نکاتی درباره ویژگی‌های فردی و رفتاری امام خمینی(ره) در خانواده بیان کرد: امام خمینی(ره) در زندگی خویش، خانواده‌محور و عاشق همسر خودشان بودند.

راستگو ادامه داد: امام خمینی(ره) شخصیت مبارز علمی، فلسفی و عرفانی بودند که در پیمودن مسیر حق و هدایت مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و در مسیر صراط مستقیم خود را فانی و فدا می‌کردند.

به گزارش آنا، مراسم غبارروبی، عطر و گل‌افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در این واحد برگزار شد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز