Banner
ورود اعضاء السبت 11 جوييه 2020 | شنبه, 21 تیر 1399

رونمایی از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی آیت‌الله آملی در نمایشگاه مراکز رشد مازندران

چهار شنبه, 06 آذر 1398 ساعت 13:00:39

دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی آیت‌الله آملی در نمایشگاه دستاوردهای مراکز رشد دانشگاه‌های آزاد اسلامی مازندران ارائه و رونمایی شد.

تصویر
رونمایی از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی آیت‌الله آملی در نمایشگاه مراکز رشد مازندران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از آمل، دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی در نمایشگاه دستاوردهای مراکز رشد دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان مازندران که به میزبانی واحد چالوس برگزار شد، برخی از دستاوردهای خود از جمله  هوشمندسازی کواتکوپترها براساس شناسایی میدان الکتریکی برای بازدید از تجهیزات برقی در طول مسیر، ربات هوشمند مسیریاب کابل‌های برق زیرزمینی، فازیاب غیرتماسی هوشمند، خمیردندان گیاهی را برای عموم به نمایش گذاشت.

سوسپانسیون استامینوفن خوراکی طعم‌دار (معادل نمونه خارجی) برای کودکان، ژل بی‌حس‌کننده رویش دندان کودکان، مخزن نیتروژن مایع، فلز مدرج آلومینیومی، یاتاقان برنزی، برانکار نیمه اتوماتیک، شارژر تلفن همراه برای موتور سیکلت و ... نیز از دیگر محصولات این دانشگاه بود که برای بازدید عموم در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش آنا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به‌همراه استاندار مازندران از غرفه دستاوردهای دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی بازدید کردند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته